Menu
Your Cart

Yemek Odası Takımları

NEON YEMEK ODASI TAKIMI NEON YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
EGE YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
BONE YEMEK ODASI TAKIMI BONE YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
ZEN YEMEK ODASI TAKIMI ZEN YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
PARİS YEMEK ODASI TAKIMI PARİS YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
ARYA YEMEK ODASI TAKIMI ARYA YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni
*TV ünitesi fiyata dahil değildir...
5.990,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Ceviz ve Siyah kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasının açılma özelliği vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlanmış ahşap iskelet..
5.990,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Krem kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasının açılma özelliği vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlanmış ahşap iskeletten sandal..
6.590,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ,1 Adet Benç ve 4 Adet sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv ünitesi ve Gümüşlük fiyata dahil değildir !1.Sınıf Lake boya ve Mermer desen ile üretilmiş ve özel cnc kesim metalik aynalar ile dekore edilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış ol..
8.190,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Tv Sehpası, 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.1. Sınıf Ceviz kaplama malzeme ve kapiçino lake boya kullanılarak üretilmiştirSizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyele..
8.590,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye, 1 adet TV sehpasından oluşmaktadır.Gövde kısımları 1. sınıf kaplama diğer aksamlar ise özel lake boya ile üretilmiştir Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandaly..
12.990,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.Tv sehpası Extra ücrete tabidir.1.Sınıf Ceviz kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf ..
6.190,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.Tv sehpası Extra ücrete tabidir.1.Sınıf Ceviz ve Antrasit kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyele..
5.990,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.Tv sehpası Extra ücrete tabidir.1.Sınıf Ceviz ve Mermer desenli özel kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır..
4.190,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.Tv sehpası Extra ücrete tabidir.1.Sınıf Ceviz ve Lacivert kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyele..
5.990,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Tv Sehpası ,1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.1.Sınıf Ceviz ve beyaz kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel..
0,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Tv Sehpası ,1 Adet Yemek Masası, 6 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.1.Sınıf Ceviz kaplama malzeme  ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlan..
8.690,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 1 adet duvar ünitesi,1 adet benç ve 4 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.1.Sınıf Lake boyama ve ayaklarda antrasit renk malzeme  üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vard..
9.690,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, 1 adet benç ve 4 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.Tv Ünitesi Extra Ücrete Tabidir.1.Sınıf Krem Parlak kaplama malzeme ve kapak kısımlarında lake boya ile üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve..
8.490,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası, Tv Ünitesi ve 1 Adet benç 4 adet sandalye sandalyeden oluşmaktadır.1.Sınıf Ceviz ve Özel Mermer desenli kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyelerd..
8.590,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ,6 Adet sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Parlak Krem ve Özel Mermer desenli kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme ve kaşıklık bölmesi vardır.Sandalyeler..
9.290,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ,1 Adet Benç ve 4 Adet sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Ceviz ve beyaz  kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılma özelliği yoktur.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlanmış ahşap is..
9.290,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ,6 Adet sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Ceviz ve Kapaklarda Antrasit kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme özelliği vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel f..
9.290,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ,1 Adet benç ve 4 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Mdf kaplama antikanserojen boya malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasında açılıp büyüme özelliği vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf ö..
9.290,00TL
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ,1 Adet benç ve 4 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Ahşap kaplama ve Lake boya malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masası doğal kütük görünümlüdür.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlanm..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 109 (4 Sayfa)

WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK