Menu
Sepetiniz

Yemek Odası Takımları

Rahatlık ve konforu artık hayatımızın her alanında bulmak istiyoruz. Kullandığımız tüm özel eşyalarımızdan tutun da bindiğimiz arabamıza kadar her alanda konforu aramaktayız. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık tercih sebeplerimiz haline gelmiş durumda. Evimizin her odasında da dayanıklı ve şık mobilyalar tercihlerimizi değiştirmekte. Özellikle yemek odaları seçimlerimizde şık ve kullanımı kolay tasarımları daha çok tercih etmekteyiz. Bu sebeple arayışlarımız hem uygun fiyata hem uzun süre kullanıma uygun ürünler olmaktadır.

Modern ve teknolojik tasarımlar kullanarak üretilen hem kullanıcının göz zevkine, hem de tarzına hitap eden ürünler, son günlerde çok tercih edilmektedir. Yemek odaları denildiğinde akla gelen masa, sandalye ve uyumlu oturma grupları evinizin şıklığına şıklık katmaktadır. Hem misafir ağırlamada, hem de yaşam kalitesini yükseltmede son derece tercih edilen ürünler Özbay Mobilya ile zevkinize sunulmaktadır.

Biz Türk halkı olarak misafir ağırlamaya büyük değer vermekteyiz. Misafirperverliğimiz ve sunumlarımızla memnuniyet hissini yaşatmaya dikkat ederiz. Var olanı, olmayanı bile sunmaya çalışır, kendimiz tüketmez, misafirimize ikram ederiz. Böyle bir ülkede misafirimizin rahatlığı da bizim için önem teşkil eder. İmkânlarımız doğrultusunda hem kaliteli hem de uygun fiyata dekoratif mobilyalar tercih sebebimizdir. Özbay Mobilya’da her keseye uygun, kaliteli istediğiniz yemek odalarına sahip olabilirsiniz.

Her şeyden önce evimizin bir tarzı, şık bir görüntüsü olmasını isteriz. Kendi tarzımızı yansıtan, kullanımı rahat ürünleri; çeşitli kalite ve renk seçenekleriyle bulmamız artık hiç zor değil. Özbay Mobilya ile yemek odalarını artık evimizin vazgeçilmezi haline getirebiliriz.

Misafirlerinize hem yemeklerinizle, hem de yemek odanızla görsel bir şölen sunmak istemez miydiniz? Özbay Mobilya’da hem rahat, hem şık yemek odaları sizleri bekliyor. Evinizin en sevdiğiniz yerinde en sevdiklerinizle bol bol vakit geçirmeniz için Özbay Mobilya hizmetinizde.

Versace Yemek Odası Versace Yemek Odası
Yeni -21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERVersace Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !MDF Üzeri Parlak Lake Boya Malzemeden üretilmiştir ! Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayan..
12.390 15.690
Pegasus Yemek Odası Takımı Beyaz Pegasus Yemek Odası Takımı Beyaz
2 SAATE TESLİMATA HAZIR ÜRÜN -19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus Beyaz Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 1390 TL ' dir. 1. Sınıf E1 Standartlarında Beyaz Kaplama Malzemeden Üretilmiştir. Is..
7.690 9.490
Zen Yemek Odası Takımı Beyaz Zen Yemek Odası Takımı Beyaz
-35 %
TEKNİK ÖZELLİKLERZen Beyaz Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 3890 TL ' dir. MDF Üzeri Parlak Lake Boya Malzemeden üretilmiş..
9.590 14.790
Piramit Yemek Odası Takımı Piramit Yemek Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPiramit Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 3150 TL ' dir. MDF Üzeri Parlak Lake Boya Malzemeden üretilmişti..
7.890 9.990
Alanza Yemek Odası Takımı Alanza Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAlanza Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2990 TL ' dir. Kasa Kısımlarında 1.Sınıf Kaplama Malzeme kullanıl..
7.790 9.990
Golf Yemek Odası Takımı Golf Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERGolf Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2200 TL ' dir. 1.Sınıf Kaplama Malzemeden malzemeden üretilmiştir. ..
8.690 11.190
Panama Yemek Odası Takımı Panama Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPanama Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2350 TL ' dir. Mdf Malzeme üzeri Lake boya malzemeden üretilmişti..
8.990 11.495
Yıldız Yemek Odası Takımı Yıldız Yemek Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERYıldız Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2990 TL ' dir. Mdf Malzeme üzeri Lake boya malzemeden üretilmişti..
9.790 12.330
Pianno Yemek Odası Takımı Pianno Yemek Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPianno Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2700 TL ' dir. Mdf Malzeme üzeri Lake  malzemeden üretilmişt..
10.250 12.825
Ruiz Yemek Odası Takımı Ruiz Yemek Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERRuiz Yemek Odası Takımımız1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2650 TL ' dir. Parlak Özel Ceviz Lak Panel malzemeden üretilmiştir. ..
9.890 12.350
AVENTADOR YEMEK ODASI TAKIMI AVENTADOR YEMEK ODASI TAKIMI
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAventador Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 5790 TL ' dir. 1. Sınıf MDF Üzeri Antrasit özel Boya ve Mermer desenli malzeme kullanılarak üretilmiştir!Isı..
14.290 18.990
VİVA YEMEK ODASI TAKIMI VİVA YEMEK ODASI TAKIMI
-26 %
TEKNİK ÖZELLİKLERViva Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.1. Sınıf MDF üzeri  özel parlak LAKE boya ve Mermer desenli malzeme kullanılarak üretilmiştir!Isıya ve Da..
11.490 15.490
ZARA YEMEK ODASI TAKIMI ZARA YEMEK ODASI TAKIMI
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLERZara Yemek Odası Takımımız1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Parlak Özel Ceviz Lak Panel malzemeden üretilmiştir. Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıkl..
10.990 14.590
MONACO YEMEK ODASI TAKIMI MONACO YEMEK ODASI TAKIMI
-32 %
TEKNİK ÖZELLİKLERMonaco Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 1990 TL ' dir. 1. Sınıf E1 Standartlarında Gri Kaplama Malzemeden..
6.490 9.490
PEGASUS YEMEK ODASI TAKIMI PEGASUS YEMEK ODASI TAKIMI
-19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus  Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 1390 TL ' dir. Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak Satışa Sunulm..
7.690 9.490
PLUS YEMEK ODASI TAKIMI PLUS YEMEK ODASI TAKIMI
2 SAATE TESLİMATA HAZIR ÜRÜN -20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPlusYemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !1. Sınıf E1 Standartlarında Ceviz ve KremKaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir..
3.990 4.990
GOLD YEMEK ODASI TAKIMI GOLD YEMEK ODASI TAKIMI
-24 %
TEKNİK ÖZELLİKLERGold Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !1. Sınıf E1 Standartlarında Ceviz Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir.Yemek..
6.490 8.490
HEDEF YEMEK ODASI TAKIMI HEDEF YEMEK ODASI TAKIMI
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLERHedef Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak Satışa Sunulmuştur !Hedef Orta Sehpa 790 TL'dir.Hedef Zigon Sehpa 790 ..
6.990 9.290
ROSSO YEMEK ODASI TAKIMI ROSSO YEMEK ODASI TAKIMI
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERRosso Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !1. Sınıf E1 Standartlarında Antrasit ve Mermer Desenli Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çiz..
7.990 9.990
NİRVANA YEMEK ODASI TAKIMI NİRVANA YEMEK ODASI TAKIMI
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERNirvana Yemek Odası Takımı1 Adet Konsol ve Ayna1 Adet Yemek Masası6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır !1. Sınıf MDF üzeri Parlak Özel Lake Boya Malzemeden üretilmiştir ! Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir.Sandalyelerde 1.Sınıf özel tasarım İnce tasarım S..
9.990 12.790
VALENCİA MODA YEMEK ODASI TAKIMI VALENCİA MODA YEMEK ODASI TAKIMI
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERValencia Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !1. Sınıf E1 Standartlarında Ceviz Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra ..
8.890 11.290
ALİNA YEMEK ODASI TAKIMI ALİNA YEMEK ODASI TAKIMI
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAlina Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye , Tv Ünitesinden'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR . 1.Sınıf MDF Malzeme üzerine Özel LAKE boyama malzemeden üretilmiştir!Siyah ve Beyaz olmak üzere takımımızın 2 adet renk seçeneği ..
13.990 17.690
NEON YEMEK ODASI TAKIMI NEON YEMEK ODASI TAKIMI
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERNeon Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 4 sandalye + 1 adet benç'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !1. Sınıf E1 Standartlarında Ceviz Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir...
9.490 11.390
EGE YEMEK ODASI TAKIMI EGE YEMEK ODASI TAKIMI
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLEREge Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 adet sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !Tek Olarak TV Ünitesi 2690 TL dir !Kapaklarda  MDF Malzeme Üzerine 1.Sınıf Parlak Lake Boya uygulanm..
8.990 10.790
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 81 (4 Sayfa)


WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK