MENU
Sepetiniz

Yemek Odası Takımları

Türk geleneklerine bağlı olarak yaşayan bireyler olarak misafirlik kavramı çok önemlidir. Onları güzel ağırlamak ve keyifli anlar geçirmek isteriz. Misafirliği bilinen en güzel anlarından biri de yemek kısmıdır. Kalabalık zamanlarda kullanılan yemek odası, ve yemek odası takımları bu zamanlarda kişilerin imdadına yetişir. Yemek takımları, konsept halinde satılır ve kişilerin hayatını kolaylaştırmaya birebirdir. Yemek takımlarında bulunan dolap detayları ve çekmece detayları kullanım açısından büyük bir avantajdır.

Yemek Odasında Mobilya Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Hayatımızın devamlılığı için önemli bir yere sahip olan yemek için evlerimizde ayrı bir alan açarız. Yemek odaları, bu alanlardan birisidir. Yemek odasında dekoratif ürünlerle ve yemek odası mobilyaları ile ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Yemek odası takımları, içerisinde masa, konsol, tv ünitesi ve sandalye bulunmaktadır. 

Yemek odası takımı seçerken masa seçimi önemlidir. Takımlarda bazı amsalar açılır özelliğe sahipken bazı masalar açılmaz özelliktedir. Açıldığı zaman 8 kişilik, oturma düzenine sahiptir. Klasik olarak 6 kişilik olarak satışı yapılmaktadır.

Yemek Odası dizaynı yapılırken kullanılan renkler önem taşımaktadır. Çok koyu renklerden ziyade kişilere rahatlama ve açlık hissi veren renkler tercih edilmelidir. Bu sayede kişilerin yemek yediği ortam daha huzurlu olacaktır.  Yemek odasının büyüklüğüne göre mobilya seçimi yapılmalıdır. Eğer dar bir alana sahip odanız varsa mobilya seçiminizde buna göre olmalıdır. Takım içerisinde bulunan bazı ürünleri çıkartıp evin başka alnında kullanabilirsiniz. Örneğin Tv konsolunu, salonda kullanabilirsiniz.

Bireyler için en önemli durum ürünün temizlik aşamasıdır. Ürün leke tutmayan yapıya sahip olması önemli bir detaydır.  Yemek takımlarınız evinize uyum sağlamalıdır. Bu süreçte mobilyalarınızın rengi, mobilya da kullanılan malzeme önem taşımaktadır. Evinizin diğer bölümlerinde bulunan ürünlerde bütünlük sağlaması önemli bir detaydır. Örneğin; salon takımlarında kullanılan malzemeler ile yemek odası takımında kullanılan malzemeler aynı tarzda olmalıdır.

  • Ürünün fonksiyonel olarak kullanılması önemlidir. (Tv ünitesinde raf ve çekmecelerin olması önemli bir detaydır)
  • Konsolun dolaplı ve aynalı olması hem şıklık hem de kullanım açısından kolaylık verecektir.
  • Masanın açılabilir tarzda olmasına dikkat edilmelidir. Kullanım kolaylığı açısından size fayda sağlayacaktır.
  • Odanın büyüklüğüne göre seçim yapılmalıdır.
  • Ürün rengi duvar ile uyumlu olmalıdır.
  • Birbirine bütünlük sağlayan dekoratif ürünler kullanılmalıdır.

Yemek odası takımı fiyatları

Yemek odası takımı, takım şeklindedir.  Bu takıma göre fiyatta farklılık olabilir. Ürün alırken, takıma dahil etmek veya etmek istemediğiniz şeyleri seçerek net bir fiyat alabilirsiniz. Yemek takımları kişilerin bütçesini zorlayacak şekilde değildir. Bu yüzden alım yaparken zaman zaman mağaza kampanyalarını takip etmek size fayda sağlayacaktır.

Özbay mobilya olarak müşterilerimize, mobilya seçimleri konusunda en verimli bilgiyi vermekteyiz. Müşterilerimizin her sorusuna kesintisiz olarak cevap veriyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu ve isteklerinin ön planda olması ilk amacımızdır.

Plus Yemek Odası Takımı Plus Yemek Odası Takımı
-31 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPlusYemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 4 sandalye’den oluşmaktadır. 1. Sınıf E1 Standartlarında Ceviz ve KremKaplama Malzemeden Üretilmiştir. Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir. Yemek Masasının açılı..
3.790 5.490
Marcello Yemek Odası Takımı Marcello Yemek Odası Takımı
-41 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ve Ayna ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir,Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.) İskelet Malzemesi 1. Sınıf e-1 kalite ..
4.990 8.490
Elit Ceviz Yemek Odası Takımı Elit Ceviz Yemek Odası Takımı
-39 %
1 Adet Konsol + Aynası , 1 adet yemek masası + 4 adet sandalye fiyatlandırmasıdır ! ..
5.990 9.790
Elit Krem Yemek Odası Takımı Elit Krem Yemek Odası Takımı
-39 %
1 Adet Konsol + Aynası , 1 adet yemek masası + 4 adet sandalye fiyatlandırmasıdır ! ..
5.990 9.790
Zambak Yemek Odası Takımı Zambak Yemek Odası Takımı
-50 %
Zambak Yemek Odası takımımız 1 adet konsol ve ayna , 1 adet yemek masası ve 6 sandalye ve TV ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !1. Sınıf E1 Standartlarında Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir.Yemek Masasının açılıp gen..
5.990 11.990
Mantis Yemek Odası Takımı Mantis Yemek Odası Takımı
-30 %
HAZIRLANIYOR .....
6.290 8.990
Zenit Yemek Odası Takımı Zenit Yemek Odası Takımı
-32 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Ayna ve diğer parçalar fiyata dahil değildir,Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.) İskelet Malzemesi 1. Sınıf e-1 kalite standartlarında kal..
6.290 9.290
Pegasus Yemek Odası Takımı Pegasus Yemek Odası Takımı
-39 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus  Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır. Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR ! Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 1390 TL ' dir.  Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olar..
6.490 10.690
Moderno Yemek Odası Takımı Moderno Yemek Odası Takımı
-35 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol + 1 adet konsol aynası (Tv Ünitesi fiyata dahil değildir,Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.) İskelet Malzemesi 1. Sınıf E-1 Avrupa kalite st..
6.890 10.550
Gloria Krem Yemek Odası Takımı Gloria Krem Yemek Odası Takımı
-30 %
1 Adet Konsol + Aynası , 1 adet yemek masası + 4 adet sandalye fiyatlandırmasıdır ! ..
6.990 9.990
Lego Yemek Odası Takımı Lego Yemek Odası Takımı
-26 %
HAZIRLANIYOR .....
6.990 9.490
Monaco Yemek Odası Takımı Monaco Yemek Odası Takımı
-26 %
TEKNİK ÖZELLİKLERMonaco Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız . Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2250 TL ' dir.  1. Sınıf E1 Standartlarında Gri Kap..
6.990 9.490
Okyanus Ceviz Yemek Odası Takımı Okyanus Ceviz Yemek Odası Takımı
-30 %
1 Adet Konsol + Aynası , 1 adet yemek masası + 4 adet sandalye fiyatlandırmasıdır ! ..
6.990 9.990
Okyanus Krem Yemek Odası Takımı Okyanus Krem Yemek Odası Takımı
-30 %
1 Adet Konsol + Aynası , 1 adet yemek masası + 4 adet sandalye fiyatlandırmasıdır ! ..
6.990 9.990
Hedef Yemek Odası Takımı Hedef Yemek Odası Takımı
-19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERHedef Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır. Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR ! Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak Satışa Sunulmuştur ! Hedef Orta Sehpa 790 TL'dir. Hedef Zigo..
7.490 9.290
Loft Yemek Odası Loft Yemek Odası
-39 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir.) İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği ..
7.490 12.250
Yıldız Sanat Yemek Odası Takımı Yıldız Sanat Yemek Odası Takımı
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLERYıldız Sanat Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 adet sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !Tek Olarak TV Ünitesi 1990 TL dir !Kapaklarda özel tasarlanmış Panjur desen uygulanmıştır.Kasa K..
7.490 9.990
Velar Yemek Odası Velar Yemek Odası
-38 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir.) İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği ..
7.780 12.500
Alanza Yemek Odası Takımı Alanza Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAlanza Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 2990 TL ' dir. Kasa Kısımlarında 1.Sınıf Kaplama Malzeme kullanıl..
7.790 9.990
Piramit Yemek Odası Takımı Piramit Yemek Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPiramit Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .Tv Ünitesi Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur FİYATA DAHİL DEĞİLDİR !Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 3150 TL ' dir. MDF Üzeri Parlak Lake Boya Malzemeden üretilmişti..
7.890 9.990
 Ürün Bilgisi: Natural Yemek Odası TakımıYemek odası takımı fiyat içinde olan modüllerKonsol ve aynaAçılır yemek masası6 adet sandalyeKapaklarda cnc işçilikYüksek ayakÜrünü tekil olarak satın alabilirsinizE1 standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler ile üretilmektedirCeviz renk..
7.900
Loft Sanat Yemek Odası Takımı Loft Sanat Yemek Odası Takımı
-29 %
TEKNİK ÖZELLİKLERLoft Sanat Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 adet sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !Tek Olarak TV Ünitesi 2490 TL dir !Kapaklarda  MDF Malzeme Üzerine 1.Sınıf Antrasit Kaplama u..
7.990 11.290
New Zen Yemek Odası Takımı New Zen Yemek Odası Takımı
-24 %
TEKNİK ÖZELLİKLERZen Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 adet sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !Tek Olarak TV Ünitesi 2490 TL dir !1. Sınıf ART DECO Tasarım ile üretilmiş çok şık bir ürünümüzdür ! ..
7.990 10.490
Nisa Ceviz Yemek Odası Takımı Nisa Ceviz Yemek Odası Takımı
-26 %
Nisa Ceviz Yemek Odası takımımız 1 adet konsol ve ayna , 1 adet yemek masası ve 6 sandalye ve TV ünitesin'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR !1. Sınıf E1 Standartlarında Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çizilmeye karşı extra dayanlıklı yüzeye sahiptir.Yemek Masasının açılıp..
7.990 10.790
Rosso Yemek Odası Takımı Rosso Yemek Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERRosso Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye'den oluşmaktadır.Tv Ünitesi FİYATA DAHİL DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur !1. Sınıf E1 Standartlarında Antrasit ve Mermer Desenli Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Isıya ve Darbe ve çiz..
7.990 9.990
Vegas Yemek Odası Vegas Yemek Odası
-36 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir.) İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği ..
8.040 12.500
Vita Yemek Odası Vita Yemek Odası
-29 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir.) İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği ..
8.080 11.320
Mabel Yemek Odası Mabel Yemek Odası
-34 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Sandalye + 1 Konsol ( Diğer parçalar fiyata dahil değildir.) İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği ..
8.240 12.500
Pegasus Yemek Odası Takımı Beyaz Pegasus Yemek Odası Takımı Beyaz
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus Beyaz Yemek Odası Takımımız 1 Adet Konsol ve Ayna , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalye ve TV Ünitesin'den oluşmaktadır takımımız . Tv Ünitesi FİYATA DAHİLDİR ! Tek Olarak Tv Ünitesi Fiyatı 1390 TL ' dir.  1. Sınıf E1 Standartlarında Beyaz Kaplama Malzemeden ..
8.290 10.690
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 86 (3 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi