Menu
Your Cart

Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Özbay'dan Alınır...

Rahatlık ve konforu artık hayatımızın her alanında bulmak istiyoruz. Kullandığımız tüm özel eşyalarımızdan tutun da bindiğimiz arabamıza kadar her alanda konforu aramaktayız. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık tercih sebeplerimiz haline gelmiş durumda. Evimizin her odasında da dayanıklı ve şık mobilyalar tercihlerimizi değiştirmekte. Özellikle yemek odaları seçimlerimizde şık ve kullanımı kolay tasarımları daha çok tercih etmekteyiz. Bu sebeple arayışlarımız hem uygun fiyata hem uzun süre kullanıma uygun ürünler olmaktadır.

Modern ve teknolojik tasarımlar kullanarak üretilen hem kullanıcının göz zevkine, hem de tarzına hitap eden ürünler, son günlerde çok tercih edilmektedir. Yemek odaları denildiğinde akla gelen masa, sandalye ve uyumlu oturma grupları evinizin şıklığına şıklık katmaktadır. Hem misafir ağırlamada, hem de yaşam kalitesini yükseltmede son derece tercih edilen ürünler Özbay Mobilya ile zevkinize sunulmaktadır.

Biz Türk halkı olarak misafir ağırlamaya büyük değer vermekteyiz. Misafirperverliğimiz ve sunumlarımızla memnuniyet hissini yaşatmaya dikkat ederiz. Var olanı, olmayanı bile sunmaya çalışır, kendimiz tüketmez, misafirimize ikram ederiz. Böyle bir ülkede misafirimizin rahatlığı da bizim için önem teşkil eder. İmkânlarımız doğrultusunda hem kaliteli hem de uygun fiyata dekoratif mobilyalar tercih sebebimizdir. Özbay Mobilya’da her keseye uygun, kaliteli istediğiniz yemek odalarına sahip olabilirsiniz.

Her şeyden önce evimizin bir tarzı, şık bir görüntüsü olmasını isteriz. Kendi tarzımızı yansıtan, kullanımı rahat ürünleri; çeşitli kalite ve renk seçenekleriyle bulmamız artık hiç zor değil. Özbay Mobilya ile yemek odalarını artık evimizin vazgeçilmezi haline getirebiliriz.

Misafirlerinize hem yemeklerinizle, hem de yemek odanızla görsel bir şölen sunmak istemez miydiniz? Özbay Mobilya’da hem rahat, hem şık yemek odaları sizleri bekliyor. Evinizin en sevdiğiniz yerinde en sevdiklerinizle bol bol vakit geçirmeniz için Özbay Mobilya hizmetinizde.

PLUS YEMEK ODASI TAKIMI PLUS YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni -6 %
Fiyata TV Ünitesi dahildir...
4.990,00 5.290,00
GOLD YEMEK ODASI TAKIMI GOLD YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni -25 %
Konsol ve aynaAçılır Yemek masası6 SandalyeTv ünitesiYüksek ayaklı Duvara monte konsol aynalı..
5.990,00 7.990,00
HEDEF YEMEK ODASI TAKIMI HEDEF YEMEK ODASI TAKIMI
Yeni -24 %
*TV ünitesi fiyata dahil değildir...
6.490,00 8.490,00
1 Adet Konsol1 Adet Masa6 Adet SandalyeSandalyelerde su itici özellikli statik kumaş kullanılmaktadır.Çekmece ve kapaklarda yavaş kapanabilen ray sistemi kullanılmaktadır...
8.290,00
1 Adet Konsol1 Adet Masa6 Adet SandalyeYumuşak dokulu kumaş kullanılmaktadır.Ayaklar metaldir...
10.490,00
TV ünitesi fiyata dahil değildir...
8.890,00
Takım içindeki modüller:- Konsol ve ayna- Yemek masası- 6 adet Sandalye- Tv ünitesiAhşapDuvara monte konsol aynalıYüksek ayaklıMetal altın sarısı ayaklarAçılır masalıMermer desen mobilya malzemeSiyah renkModern tasarımMdf masif malzemeLake boya..
14.390,00
TEKNİK ÖZELLİKLER1 Adet Konsol ve Ayna .1 Adet Tv Sehpası , 1 Adet Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır takımımız .1.Sınıf Ceviz ve Siyah kaplama malzemeden üretilmiştir.Sizin için özel tasarlanmış olan yemek masasının açılma özelliği vardır.Sandalyelerde 1.Sınıf özel fırınlanmış ahşap iskelet..
5.990,00
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 110 (6 Sayfa)


WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK