Menu
Your Cart

Yatak Odası Takımları

Yatak Odası Özbay'dan Alınır...

Evimizin en özel odası diyebileceğimiz yatak odaları, dekor ve renk uyumu açısından dikkat edilmesi gereken bir yerdir. Aslında iyi bir uyku uyuyarak, bütün günü iyi geçirmek mümkündür. Ancak bu sadece iyi bir yatak tercih etmekle sağlanamaz. Tüm yatak odası takımının birbiriyle uyumlu ve konforlu olması gerekmektedir.

Dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde güne başladığımız yer yatak odalarımızdır. Yatak odamızda kullanacağımız renk uyumu oldukça önemlidir. Özellikle sıcak renkler olarak bilinen kırmızı, mor gibi renklerin yatak odasında kullanılması ruhen de huzur ve devamlılığı getirmektedir. Pastel renkler günün bütün yorgunluğunu huzurlu yatak odalarında atmanıza yardımcı olacaktır. Bej-krem seçenekleri ise yatak odanızda sadelikten gelen bir dinginlik oluşturacaktır. Mobilyalarınız koyu renkler içeriyorsa duvarlarınızda açık renkler kullanarak odanızın daha iyi ışık almasını sağlayabilirsiniz.

 Yatak odası tercihlerimizde çok kalabalık ve fazla dekoratif malzemeler kullanılması kullanım açısından zorluklar yaratabilir. Daha sade ve şık tercihler yatak odalarınızı uzun süre kullanılabilir hale getirecektir.

Zevkinizi ve tarzınıza uygun tüm yatak odaları takımlarını bulabileceğiniz Özbay Mobilya tercihlerinizde sizi desteklemekte ve kararınızı vermenize yardımcı olmaktadır. Uzman ekibiyle, kaliteden ödün vermeden huzur ve güvende yaşayabilmeniz için elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır. 

Yatak odaları, evimizin kalbidir. Rahatın ve huzurun başlangıcı olarak sayılır. Bu sebeple seçiminde dikkat ve düzen gerektirir. En uygun takımları en uygun fiyatlara Özbay Mobilya’dan temin edebilirsiniz. Dolapların genişliği ve kullanışlılığı kıyafetlerinizin bir düzen içerisinde olmasını sağlayacaktır. Raf sayılarının fazlalığı ve kolay kullanımı dağınık kıyafet çilesinden kurtulmanızı ve eşyalarınızın bir düzen içerisinde olmasını sağlayacaktır.

Evinizin en özel yerine en özel takımınızı seçin. Özbay Mobilya bir birinden özel tasarımlar ve kaliteli yatak odası takımlarını özenle zevkinize sunmaktadır. Rahat ve kullanışlı yatak odaları Özbay Mobilya ile şimdi size de mutluluk katacak.

GOLD YATAK ODASI TAKIMI GOLD YATAK ODASI TAKIMI
Yeni -21 %
- Sürgülü gardrop- Aynalı Şifonyer- Karyola set ( Bazasız )- 2 adet komodin- Tekil olarak satın alabilirsiniz- Ceviz- Yüksek ayak karyola..
6.490,00 8.190,00
HEDEF YATAK ODASI TAKIMI HEDEF YATAK ODASI TAKIMI
Yeni -24 %
..
6.490,00 8.490,00
1 Adet Dolap1 Adet Karyola1 Adet Şifonyer1 Adet Ayna2 Adet Komidin1 Adet Karyola Başucu (Opsiyonel)Çekmecelerde tandem ray kullanılmıştır..
10.590,00
Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Bazasız Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer + aynasından oluşmaktadır.Yatak başı ve kasası birinci kalite kumaş ile giydirilmiştir.Kapitone uygulanmıştır.Karyola kasası birinci kalite kumaş ile giydirilmiştir.Gövde birinci kalite suntalam malzemeden üreti..
10.290,00
Sürgülü GardolapKaryola setŞifonyer2 adet KomidinYüksek ayaklıMetal ayaklıMetal kulplarÇok raflı dolap içiLedliDuvara monte şifonyer aynalıCeviz ve siyah renk..
8.990,00
Puma Yatak Odası Takımı İçeriği 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer ve Aynasın'dan oluşmaktadır.Başlık 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Karyola Suntalam malzemeden üretilmiştir.Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.Baza Fonksiyonu Karyola bazalı değildir. Talep ..
10.990,00
PLUS YATAK ODASI TAKIMI PLUS YATAK ODASI TAKIMI
-6 %
..
4.990,00 5.290,00
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 122 (7 Sayfa)


WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK