Menu
Sepetiniz

Yatak Odası Takımları

Alacağım yatak odası hem ucuz olsun hem de kaliteli olsun diyorsanız doğru yerdesiniz. Evimizin en özel odası diyebileceğimiz yatak odaları, dekor ve renk uyumu açısından dikkat edilmesi gereken bir yerdir. Aslında iyi bir uyku uyuyarak, bütün günü iyi geçirmek mümkündür. Ancak bu sadece iyi bir yatak tercih etmekle sağlanamaz. Tüm yatak odası takımının birbiriyle uyumlu ve konforlu olması gerekmektedir.

Dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde güne başladığımız yer yatak odalarımızdır. Yatak odamızda kullanacağımız renk uyumu oldukça önemlidir. Özellikle sıcak renkler olarak bilinen kırmızı, mor gibi renklerin yatak odasında kullanılması ruhen de huzur ve devamlılığı getirmektedir. Pastel renkler günün bütün yorgunluğunu huzurlu yatak odalarında atmanıza yardımcı olacaktır. Bej-krem seçenekleri ise yatak odanızda sadelikten gelen bir dinginlik oluşturacaktır. Mobilyalarınız koyu renkler içeriyorsa duvarlarınızda açık renkler kullanarak odanızın daha iyi ışık almasını sağlayabilirsiniz.

 Yatak odası tercihlerimizde çok kalabalık ve fazla dekoratif malzemeler kullanılması kullanım açısından zorluklar yaratabilir. Daha sade ve şık tercihler yatak odalarınızı uzun süre kullanılabilir hale getirecektir.

Zevkinizi ve tarzınıza uygun tüm yatak odaları takımlarını bulabileceğiniz Özbay Mobilya tercihlerinizde sizi desteklemekte ve kararınızı vermenize yardımcı olmaktadır. Uzman ekibiyle, kaliteden ödün vermeden huzur ve güvende yaşayabilmeniz için elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır. 

Yatak odaları, evimizin kalbidir. Rahatın ve huzurun başlangıcı olarak sayılır. Bu sebeple seçiminde dikkat ve düzen gerektirir. En uygun takımları en uygun fiyatlara Özbay Mobilya’dan temin edebilirsiniz. Dolapların genişliği ve kullanışlılığı kıyafetlerinizin bir düzen içerisinde olmasını sağlayacaktır. Raf sayılarının fazlalığı ve kolay kullanımı dağınık kıyafet çilesinden kurtulmanızı ve eşyalarınızın bir düzen içerisinde olmasını sağlayacaktır.

Evinizin en özel yerine en özel takımınızı seçin. Özbay Mobilya bir birinden özel tasarımlar ve kaliteli yatak odası takımlarını özenle zevkinize sunmaktadır. Rahat ve kullanışlı yatak odaları Özbay Mobilya ile şimdi size de mutluluk katacak.

Emira Yatak Odası Takımı Emira Yatak Odası Takımı
Yeni -18 %
TEKNİK ÖZELLİKLEREmiraYatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1. Sınıf E1 Standartlarında özel kaplama malzemeden üretilmiştir.Kapaklarda ve Başlık kısmındaki detaylarda özel cnc desenler kullanılmıştır.Komodin..
11.490 13.990
Prada Yatak Odası Takımı Prada Yatak Odası Takımı
Yeni -20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPrada Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1. Sınıf MDF Üzeri Antrasit Lake boya Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklarda ve Başlık kısmındaki detaylarda özel cnc desenler kullanılmıştır.Komodin,Ş..
13.990 17.490
SİESTA LUXURY KARYOLA BAŞLIK SİESTA LUXURY KARYOLA BAŞLIK
-50 %
TEKNİK ÖZELLİKLERSiesta Luxury Karyola Başlık Setimiz siz değerli müşterilerimizin konfor ve şıklığı ön plana alınarak tasarlanmış bir modelimizdir.1 Adet Kapitone Karyola ve 1 Adet Kapitone Başlık'tan oluşmaktadır.1.Sınıf Malzeme üzerine 1. sınıf ithal kumaş döşeme ile üretilmiştir.Ürünümüzün tüm i..
2.490 4.990
Pegasus Yatak Odası Takımı Beyaz Pegasus Yatak Odası Takımı Beyaz
2 SAATE TESLİMATA HAZIR ÜRÜN -19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus  Beyaz Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır. (Benc + Puf hediyedir)Beyaz tonu ile odanızın ve evinizin havasını değiştirecek çok şık bir takımımız.Isıya ve Suya dayanıklı ç..
7.690 9.490
Zen Yatak Odası Takımı Beyaz Zen Yatak Odası Takımı Beyaz
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERZen Beyaz Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1. Sınıf MDF Üzeri Parlak Lake boya Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklarda ve Başlık kısmındaki detaylarda MDF üzeri 1. Sınıf Parlak LAKE boya kull..
13.990 17.490
Pena Yatak Odası Takımı Pena Yatak Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPena Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.Kasa Kısımlarında 1.Sınıf Özel Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklarda MDF üzeri 1. Sınıf Parlak LAKE boya kullanılmıştır.Komodin ve Şifonyer ön ..
11.590 14.590
Duru Yatak Odası Takımı Duru Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERDuru Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.Kasa Kısımlarında 1.Sınıf Özel Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklarda MDF üzeri 1. Sınıf Parlak LAKE boya kullanılmıştır.Komodin ve Şifonyer Üst..
10.990 13.790
Piramit Yatak Odası Takımı Piramit Yatak Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPiramit Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.Kasa Kısımlarında 1.Sınıf Özel Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklarda ve Başlık kısmındaki detaylarda MDF üzeri 1. Sınıf Parlak LAKE boya kul..
11.790 14.890
Alanza Yatak Odası Takımı Alanza Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAlanza Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.Kasa Kısımları 1.Sınıf Özel Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Kapaklar ve Kapiccino detaylarda Özel MDF özeri lake boya uygulanmıştır.Komodin,Şifony..
11.290 14.190
Golf Yatak Odası Takımı Golf Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERGolf Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1.Sınıf Özel Kaplama Malzemeden Üretilmiştir.Komodin ve Şifonyer Üst kısımında Özel Mermer desen kaplama yer almaktadır.Komodin,Şifonyer ayaklarında..
10.890 13.690
Panama Yatak Odası Takımı Panama Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPanama Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.MDF Üzeri malzeme üzeri Lake Boya 1.Sınıf Malzemeden Üretilmiştir.Komodin ve Şifonyer ayaklarında özel ince gold detaylar yer almaktadır.Ayaklar v..
12.590 15.790
TEKNİK ÖZELLİKLERYıldız Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.MDF Üzeri malzeme üzeri Lake Boya1.Sınıf Malzemeden Üretilmiştir.Komodin ve Şifonyer üst kısımda 1. Sınıf Parlak Krem lake boya yer almaktadır.Aya..
16.990
Pianno Yatak Odası Takımı Pianno Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPianno Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.MDF Üzeri malzeme üzeri Lake Boya1.Sınıf Malzemeden Üretilmiştir.Komodin ve Şifonyer üst kısımda 1. Sınıf mermer kaplama yer almaktadır.Ayaklar ve..
13.890 17.390
Ruiz Yatak Odası Takımı Ruiz Yatak Odası Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERRuiz Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1.Sınıf Parlak Ceviz Lak Panel Malzemeden Üretilmiştir.Ayaklar ve Kulplarda özel tasarım Silver metal detaylar kullanılmıştır.Başlık kısmında 1. Sın..
12.790 16.190
AVENTADOR YATAK ODASI TAKIMI AVENTADOR YATAK ODASI TAKIMI
-10 %
Takım İçeriği 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 1 adet şifonyer ve 2 adet komidinden oluşmaktadır...
17.990 19.990
DolapKaryolaŞifonyerKomodin (2 Adet)Benç..
15.690
MONACO YATAK ODASI TAKIMI MONACO YATAK ODASI TAKIMI
-7 %
TEKNİK ÖZELLİKLERMonaco Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1.Sınıf Gri Kaplama malzemeden üretilmiştir ! Grinin şık ve açık bir tonu ile odanızın ve evinizin havasını değiştirecek çok şık bir takımımı..
8.790 9.490
PEGASUS YATAK ODASI TAKIMI PEGASUS YATAK ODASI TAKIMI
-19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır. (Benc + Puf hediyedir)Ceviz şık ve açık bir tonu ile odanızın ve evinizin havasını değiştirecek çok şık bir takımımız.Isıya ve Suya dayanıklı çi..
7.690 9.490
GOLD YATAK ODASI TAKIMI GOLD YATAK ODASI TAKIMI
-21 %
- Sürgülü gardrop- Aynalı Şifonyer- Karyola set ( Bazasız )- 2 adet komodin- Tekil olarak satın alabilirsiniz- Ceviz- Yüksek ayak karyola..
6.490 8.190
HEDEF YATAK ODASI TAKIMI HEDEF YATAK ODASI TAKIMI
-16 %
HEDEF YATAK ODASI TAKIMI..
7.100 8.490
1 Adet Dolap1 Adet Karyola1 Adet Şifonyer1 Adet Ayna2 Adet Komidin1 Adet Karyola Başucu (Opsiyonel)Çekmecelerde tandem ray kullanılmıştır..
10.590
Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Bazasız Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer + aynasından oluşmaktadır.Yatak başı ve kasası birinci kalite kumaş ile giydirilmiştir.Kapitone uygulanmıştır.Karyola kasası birinci kalite kumaş ile giydirilmiştir.Gövde birinci kalite suntalam malzemeden üreti..
10.290
Sürgülü GardolapKaryola setŞifonyer2 adet KomidinYüksek ayaklıMetal ayaklıMetal kulplarÇok raflı dolap içiLedliDuvara monte şifonyer aynalıCeviz ve siyah renk..
8.990
VALENCİA MODA YATAK ODASI TAKIMI..
8.890
PERLA MODA YATAK ODASI TAKIMI..
12.290
LEGO YATAK ODASI TAKIMI..
14.990
LOFT SANAT YATAK ODASI TAKIMI..
8.990
ZEN YATAK ODASI TAKIMI..
10.190
YILDIZ SANAT YATAK ODASI TAKIMI..
9.590
PARİS YATAK ODASI TAKIMI PARİS YATAK ODASI TAKIMI
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLERParis  Yatak Odası Modelimiz 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer, Şifonyer Aynasın'dan oluşmaktadır.1.Sınıf MDF ve Ceviz  Kaplama malzemeden üretilmiştir ! Ceviz Rengini şık ve asilbir tonu ile odanızın ve evinizin havasını değişti..
12.490 16.590
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 95 (4 Sayfa)


WHATSAPP

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP