MENU
Sepetiniz

Yatak Baza Başlık

Günlük hayatımızın stresi, telaşı, yorgunluğunu eve gidince atmak isteriz. Dinlenmek, yenilenmek demektir. İyi bir dinlenme içinde, iyi bir uyku gereklidir. “Eve gideyim de şöyle bir yatıp dinleneyim” cümlesini gün içinde sürekli aklımızdan geçirir dururuz. Ancak evimizde rahat ve sağlık koşullarına uygun bir yatak yok ise uyku bile bize problem olabilir. Hayatımız ve sağlığımız için uyku bu kadar önemliyken neden yatak/baza/başlık seçimlerimizde seçici olmayalım ki?

Uyku yaşamak ve hayatımızı sürdürmek için gerekli en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir.  İyi bir uyku daha zinde ve daha verimli yaşantıları beraberinde getirecektir. Ancak iyi bir uyku için iyi bir yatak gereklidir. Her bedenin fiziksel özellikleri farklıdır bu sebeple kimi insan sert, kimi insan yumuşak yataklarda daha rahat etmektedir. Yatak seçerken, bu konuya da dikkat etmek gerekir. Sadece iyi bir yatak da yeterli değildir. Yatağın destekleyicisi baza da dayanıklı ve sağlık koşullarına uygun olmalıdır. Yani yatak/baza/başlık ayrılmaması ve bütünüyle dikkat edilmesi gereken ürünlerdir.

Eskilerde evlerde karyola denilen yataklar kullanılmaktaydı. O yatakların hem rahatlığı hem de insana verdiği huzur bir başkaydı. Ancak apartman yaşantısına geçildiğinden beri yatak/baza/başlık kullanımına geçiş başladı. Bunun sebebi artık odalarda kullanılabilir alanlar daha az olduğundan, baza gibi saklama ve alan darlığını sağlayan ürünlerin konulabileceği mobilyalar üretilmeye başlandı. Derin bazalar tasarlanırken, daha uzun süre kullanım ve düzenli saklama alanı oluşturma hedeflenmiştir. İnsanların değişen hayat koşullarına orantılı ihtiyaçları da değişmekte ve üreticiler bu alanda yenilikler yapmaktadır. Yatak/baza/başlık bütünü bu tür ihtiyaçların giderilmesi ve görselliğin sağlanması açısından tercih edilmektedir.

Yatak başlık geleneği Osmanlı tarihinde sıkça rastlanan bir tarzdır. Günümüzde de bu geleneğin modernize edilmiş hali sunulmaktadır. En güzel ve her tarzda yatak/baza/başlık arayışlarınız varsa Özbay Mobilya’ya bakmadan geçmeyin. Modern ile eskiyi harmanlayıp evinize bir hava katmak için çalışan uzman ekibiyle, her mevsim uygun fiyatlarıyla Özbay Mobilya en tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Relax Full Ortepedik Yatak (160 Cm X 200 Cm)
-12 %
Mimarlarımızdan tarafından konfor ve rahatlığınız için tasarlanmış RELAX yatak modelimiz. İçerisindeki bonel yay sistemi ile vücudun ağırlığını eşit şekilde dağıtıp rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Anti bakteriyel ve hava alan kumaş dokusu ile daima hijenik ve sağlıklı bir uyku sunar. Yatağı iste..
1.190 1.350
Rabat Yatak Baza Başlık Rabat Yatak Baza Başlık
-30 %
RABAT MODELİMİZ DE RENK SEÇENEĞİ YOKTUR STANDARTTIR ! 100 cm x 200 cm ölçülerindedir ! ..
1.250 1.790
Mina Yatak Baza Başlık Set Mina Yatak Baza Başlık Set
-18 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet baza,1 adet başlık ve 1 adet ortepedik  oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi Ürünümüz Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. Mimarlarımız tarafın..
1.390 1.690
Aris Yatak Baza Başlık Set (90 Cm X 190 Cm) Aris Yatak Baza Başlık Set (90 Cm X 190 Cm)
-39 %
Aris yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır ! Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım.Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır.Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır.Yüksek ve çıkarılabilir ayakları ile raha..
1.690 2.750
Delta Yatak Baza Başlık Set (100 Cm X 200 Cm) Delta Yatak Baza Başlık Set (100 Cm X 200 Cm)
-32 %
Delta yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır ! Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım.Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır.Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır.Yüksek ve çıkarılabilir ayakları ile rah..
1.690 2.490
Aris Yatak Baza Başlık Set ( 100 Cm X 200 Cm) Aris Yatak Baza Başlık Set ( 100 Cm X 200 Cm)
-39 %
Aris yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır ! Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım.Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır.Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır.Yüksek ve çıkarılabilir ayakları ile raha..
1.750 2.890
Vip Pocket Full Ortepedik Yatak (160 Cm X 200 Cm) Vip Pocket Full Ortepedik Yatak (160 Cm X 200 Cm)
-37 %
Mimarlarımızdan tarafından konfor ve rahatlığınız için tasarlanmış VİP POCKET yatak modelimiz.İçerisindeki bonel yay sistemi ile vücudun ağırlığını eşit şekilde dağıtıp rahat bir uyku uyumanızı sağlar.Extra pocket ped  alanı ile konfor ve rahatlığın en üst seviyesinde bir uyku sunar.Antibakteri..
1.890 2.990
Delta Yatak Baza Başlık Set (120 Cm X 200 Cm) Delta Yatak Baza Başlık Set (120 Cm X 200 Cm)
-23 %
Delta yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır !  Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım. Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır. Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır. Yüksek ve çıkarılabilir ayak..
1.990 2.590
Nevada Bazalı Karyola (160 Cm X 200 Cm) Nevada Bazalı Karyola (160 Cm X 200 Cm)
-43 %
Baza ve Başlık fiyatlandırmasıdır Yatak HARİÇTİR ! HAZIRLANIYOR .....
2.290 3.990
Aris Yatak Baza Başlık Set (120Cm X 200 Cm) Aris Yatak Baza Başlık Set (120Cm X 200 Cm)
-33 %
Aris yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır ! Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım.Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır.Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır.Yüksek ve çıkarılabilir ayakları ile raha..
2.350 3.490
Siesta Luxury Karyola Başlık Siesta Luxury Karyola Başlık
-50 %
TEKNİK ÖZELLİKLERSiesta Luxury Karyola Başlık Setimiz siz değerli müşterilerimizin konfor ve şıklığı ön plana alınarak tasarlanmış bir modelimizdir. 1 Adet Kapitone Karyola ve 1 Adet Kapitone Başlık'tan oluşmaktadır. 1.Sınıf Malzeme üzerine 1. sınıf ithal kumaş döşeme ile üretilmiştir. Ürünüm..
2.490 4.990
Relax Yatak Baza Başlık Set (160 Cm X 200 Cm) Relax Yatak Baza Başlık Set (160 Cm X 200 Cm)
-35 %
Relax yatak baza başlık setimiz 1 adet başık, 1 adet baza ve 1 adet yataktan oluşmaktadır ! Mimarlarımız tarafından sade ve şık tasarım.Baza iskelet aksamında 1.kalite metal iskelet kullanılmıştır.Baza iç aksamında çift amartisör ve stoplar bulunmaktadır.Yüksek ve çıkarılabilir ayakları ile rah..
2.590 3.990
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi