Kaliteli koltuk takımı ucuz olur mu? büyük merak konusu…  Eğer konu “Özbay Mobilya” ise bu mümkün! Hem kaliteli ürün bulmak hem de ucuz ürün bulmak, kalitenin adresi olan Özbay Mobilya müşterilerine, en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Kişiler alışveriş yaparken, uzun zamanlı kullanıma önem verirler. Bu yüzden ürünlerin kısa sürede yıpranmaması büyük önem taşır. Firmamızda, hem kaliteli hem de uygun fiyata olan koltuk takımlarını birlikte inceleyelim…

 

Koltuk takımı alırken, ilk olarak kumaşın kalitesi ve süngerinin dayanıklılığına bakarız. Bu özellikleri kusursuz olan ürünler kalite kokar.  Aynı zamanda, ürünlerin temizlik süreci çok önem taşımaktadır. Ürünlerimizi kolay kullanım ve temizliğe sahiptir. Bu yüzden kişilerin tercih sırasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Kaliteli ürün ve ucuz ürün bulmak çoğu zaman mümkün olmayabilir. Özbay Mobilya olarak sizi bu 2 arayışla buluşturuyoruz. Gerek ürünlerimizin kalitesi, gerekse hesaplı fiyatlarımızı sizler için biraz inceleyelim.

Öncelikli olarak Capri Koltuk Takımı ile başlayalım. Bu modelimiz en kullanışlı ve en uygun modellerimiz arasındadır. 3+2+1’den oluşan ürün, silinebilir ve leke tutmaz kumaşa sahiptir. Web sitemizde de görüldüğü üzere mağazalarımızda yer alan ve şu anda 2,590₺'ye satılan bu ürünü rahatlıkla kullanabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Kaliteli koltuk denilince aklımıza ilk ne gelir?  Ayak malzemelerinin sağlamlığı, yatak olarak kullanılması ve de koltuğun baza olarak kullanılması dediğinizi duyar gibiyiz. Bu 3 özelliğin bir arada olup, aynı zamanda da uygun fiyata olması mümkün mü? Elbette mümkün. Özbay mobilya olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünlerini sunup, en uygun fiyata veriyoruz. Bu özellikleri sağlayan bir örnek olarak Eylül Maxi Koltuk Takımı diyebiliriz. Bu ürün, 3+3+1+1’den oluşmaktadır. Silinebilir kumaşa sahip olan bu ürün, ithal kumaşa sahiptir. Ayak malzemesinde ahşap kullanılması da kalitesi için son noktayı koyuyor.  Bu ucuz ve de kaliteli olan ürünü https://www.ozbaymobilya.com/eylul-maxi-koltuk-takimi bağlantısını tıklayarak sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Pegasus Koltuk Takımı evlerinizde şıklığı ve rahatlığı hissedeceğiniz bir ürün. Bu ürünümüz 3+3+1 olarak 6.990₺’den satılmakta olup leke tutmayan kumaşa sahiptir. Özellikle şıklık arayanlar için art deco döküm ayaklar ve kapitone el işçiliği kullanılmıştır. Modern ve chester tarzdaki bu ürün mağazalrda en çok satılan ürün grubunda yer almaktadır.

Kaliteyi bir tık daha arttırayım, ama uygun olsun diyenler için de ürün önerilerimiz var. Son zamanların en trend ve en çok satan ürünü olan, Best Lüks Koltuk Takımı size hem şıklık hem konforu sağlatacak bir ürün. Her ürünümüzde olduğu gibi bu ürünümüzde de ithal kumaş kullanılmıştır. Ayak malzemeleri özel metal malzemeden oluşmaktadır. Şu anda sitemizde 7.490₺’ye satışı bulunmaktadır. Bu ürün 5000₺ üzerinde olduğundan, ücretsiz kargo fırsatından hemen faydalanarak web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Son olarak bahsedeceğimiz ürün kaliteye son noktasını vuran bir ürün olan Astoria Koltuk Takımı. Şu anda 8490₺’ye satışa sunulmaktadır. 1. sınıf ithal kumaş kullanılarak, ürünün farkı ortaya çıkıyor. Hem konforlu hem de şık kombineleri bir arada yaşamak isteyenler için bu ürün tam size göre. Bu şık ve kaliteli ürünümüz 3+3+1’den oluşmaktadır.

 

Burada bahsetmiş olduğumuz ürünler sadece birkaçı diyebiliriz. Kaliteli koltuk takımı ucuz olur mu?

 

Merak edenler için önerilerimizden bahsettik. Koltuk takımının kaliteli olması, kullanılan malzemelere bağlıdır. Özbay Mobilya olarak, malzemelerinden asla ödün vermemekteyiz. Müşterilerimiz bu konuda mağdur etmiyoruz. Önemli olan ürünün ucuz olması değil. Hem ucuz hem kaliteli olmasıdır. Uygun fiyata ürünü bulabilirsiniz. Ama hem kalite, hem uygunluk, hem de şıklık bir arada bulamazsınız. Bunları bulabileceğiniz tek nokta Özbay Mobilya...

Mağazalarımız olarak, müşterilerimize özel hizmetler de sunulmaktadır. VIP hizmet gibi. Mağazalarımıza telefon ederek, mağazamızın özel servisi evinize kadar gelmekte ve sizi mağazamızda ağırlamaktayız. Mağazamızda işleriniz bittikten sonra sizi tekrardan eve bırakıyoruz. Bunun yanı sıra dijital dünya ile de iç içe olan mağazamız WhatsApp'ta canlı görüntü ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Kalitenin ve şıklığın adresi Özbay Mobilya sizler için hizmetin en iyisini vermeye devam ediyor.

Özbay Mobilya ile kalite ve şıklığı her daim evinizde hissedeceksiniz.

Ankara'daki en geniş koltuk takımı yelpazesine sahip birbirinden şık, her zevke ve bütçeye uygun koltuk takımı modellerimizi incelemek ister misiniz. Hemen https://www.ozbaymobilya.com/koltuk-takimlari bağlantısına tıklayın.