Menu
Sepetiniz

TV Üniteleri

Ürün komple ceviz kaplamadır. Metal ve cevizin beraber kullanıldığı bir modeldir.Sunta kalınlığı 14mm değil 18mm'dir.G: 220cm, Y: 180cm, D: 46,5cm..
1.890
HAZIRLANIYOR .....
3.150
HAZIRLANIYOR ... ..
3.590
SİENA TV ÜNİTESİ
-10 %
hazırlanıyor....
4.040 4.490
ŞEHZADE TV ÜNİTESİ
-10 %
hazırlanıyor....
3.410 3.790
LİZBON TV ÜNİTESİ
-10 %
hazırlanıyor....
3.590 3.990
LACOSTE TV ÜNİTESİ
-10 %
hazırlanıyor....
3.050 3.390
KEOPS TV ÜNİTESİ
-10 %
hazırlanıyor....
2.600 2.890
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Evimizin her köşesini özenle dizayn ederiz. Tüm odalarda ince ayrıntılar, kaliteli ürünler ve renk uyumu evimizin ve kendi tarzımızı yansıtır. Özellikle günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz oturma odalarımızdaki mobilyalarımız hem kullanışlı hem de rahat olması bizim için bir avantajdır. Oturma odamızın en dikkat çeken parçalarından biri de tv üniteleridir. Oturma odamızı tasarlarken tv üniteleri ile diğer eşyaların uyumu gözden kaçmayacak bir detaydır.

Tv ünitelerini seçerken özellikle çok katlı ve bölmeli olması kullanım açısından rahatlık sunacaktır. Bunun sebebi daha fazla raflı ve dolaplı tv üniteleri, daha fazla eşyayı saklayabilme olanağı sağlayacaktır. Tv üniteleri günümüzde birçok ürününde yerine geçtiği için bunlar göz önünde bulundurularak her zaman en kullanışlı olanını tercih etmek gerekir.

Eğer evinizde diğer tamamlayıcı ürünler mevcut ise tv ünitelerini fazla yer kaplamaması açısından sadece televizyon sehpası şeklinde de tercih edebilirsiniz. En dikkat edilmesi gereken hususlardan biride tv ünitesinin renk uyumudur. Genelde ahşap tonlarda seçilen tv üniteleri, son zamanlarda modern tarzların harmanlanması ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.  Bazı bölmeleri cam şekilde üretilen ürünler de görüntü açısından oldukça şık ve kullanışlıdır.

Tv ünitelerini seçerken evde yaşayan kişilerin de kullanım kolaylıkları düşünülmelidir. Örneğin küçük çocuklu bir evde televizyonun sabit durabileceği bir ünite seçilmelidir. Kenar ve köşelerin sivriliğine de dikkat edilmelidir.

Seçim aşamasında en güzel ürünleri bulabileceğiniz, uygun ödeme koşullarıyla sahip olabileceğiniz Özbay Mobilya şubelerine gelmeniz yeterli olacaktır. Bin bir çeşit ürün yelpazesi ile seçiminizi kolaylaştıracaktır. Her tür mobilya ihtiyacınızda olduğu gibi tv üniteleri tercihlerinizde de Özbay Mobilya renk renk , desen desen ürünlerle uzman ekibi ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizleri beklemektedir.

Hayatta bazen yenilenmek gerekir iyi hissetmek ve iyi yaşamak için yenilenmeye evinizden başlayın. Özbay Mobilya ile daha güzel ve yeni yarınlar sizleri bekliyor…

WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK