Menu
Your Cart

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat


Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Özbay Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki siparişlerini, konusunda uzman kurumsal iş ortaklarının lojistik desteğiyle kapınıza kadar getirerek kurulumunu yapıyor.

Ankara dışında diğer şehirlerinden yapacağınız 10.000 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinizde siparişleriniz Türkiye’nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere bina kapı önü teslimi şeklinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. 10.000 TL altındaki mobilya alışverişleri için 0312 348 33 55 arayarak fiyat alınız.

Mobilyalarınız Taşınırken de Kurulurken de Güvende!

Teslimler, Ankara merkez ilçelerine Özbay Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı olarak taşımaktadır.

Fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda mobilya siparişleriniz, bilginiz ve onayınız dahilinde belirtilen adrese en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.


Özbay Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde Ankara  içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 - 21 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

 Ürünlerin kurulumunu da teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK