Teslimat Bilgisi

 

Özbay Mobilya avantajlarından sizde yararlanın.

Mağazalarımızdan aldığınız tüm ürünlerin Ankara içi teslimatı ve montaj hizmeti firmamıza aittir.
 

Özbay Mobilya Farkını sizde görün.

“Online Satış” sitemizden havale/eft ile alışveriş yapan tüm müşterilerimize hangi il olursa olsun (kampanyalı ürünler hariç) 3.000,00 TL ve üzerindeki alımlarda nakliye ÜCRETSİZ’dir. 3000TL altındaki tüm alımlarda  her bir ürün için 150TL nakliye ücreti alınır.
Kampanyalı ürünlerin nakliyesi ve teslimatı için 444 14 17 no.lu telefon numaramızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Mağazalarımıza gelerek ya da  online web sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.
Siparişini vermiş olduğunuz ürünler stoklarımızda var ise ve teslimat Ankara içine olacak ise ortalama 2 veya 5 iş gününde, teslimat Ankara dışına olacaksa ortalama 7 ile 10 iş gününde teslim edilecektir.
Siparişini verdiğiniz ürünler stoklarımızda mevcut değil ise ve teslimat Ankara içine olacaksa ortalama -ürününe göre- 10 ile 20 iş gününde, teslimat Ankara dışına olacaksa ortama -ürününe göre- 15 ile 30 iş gününde teslim edilecektir.
Ankara dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan kargo firmalarının (Yurtiçi, MNG, Aras Kargo gibi) fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmemesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir.

"Sorunsuz bir teslimat için Özbay Mobilya"

Siparişinizin size hızlı ve sağlıklı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler: Öncelikle üye bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Siparişinizle ilgili ödemenizi havale/eft ile gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat Koşulları

Ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3'üncü şahıslara da yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

Türkiye'nin tüm illerine TESLİMAT!