MENU
Sepetiniz

Sandalye

Yemek masalarının olmazsa olmaz ürünü sandalyedir. Sandalye seçimlerinde ürünün rahatlığı ve kalitesi önemli bir detaydır. Birbirinden şık ve uygun fiyatlı sandalyelere ulaşmak için Özbay Mobilya’yı ziyaret edebilirsiniz.

Sandalye seçmenin püf noktaları

  • Sandalye ayaklarında 1.sınıf fırınlanmış gürgen iskelet kullanılması önemlidir.
  • İthal silinebilir kumaş seçmenizde fayda var.
  • Sandalyenin rahatlığına dikkat edilmelidir.
  • Ürün boyutu çok büyük ya da çok küçük olmamasına özen göstermelisiniz.
  • Ürünü tekil olarak alacaksanız yemek masanıza uyum sağlaması gerekir.
  • Üründe sırt kısım detaylarına önem verenler için sırt kısmında özel el işçiliği kapitone desenler kullanılan ürünleri seçebilirsiniz.
  • Ürünün kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Sandalye temizliği nasıl olmalıdır?

Sandalyeler ufak ürünler gibi gözükse de temizlenmesi gereken ürünlerdir. Zaman zaman kişilerin zorlandığı ürünler de diyebiliriz. Ürünün kumaş kısmını nemli bezle silmeniz gerekir. İskelet kısımlarını da zemine uygun bir bezle tozunu alabilirsiniz. Sandalyeyi güneş ışığından muhafaza etmenizde fayda var.

Tekil sandalye fiyatları

Evinizin vazgeçilmez parçalarından biri olan sandalye ürünlerini tekil olarak da alabilirsiniz. Tekil sandalye fiyatları biraz pahalı gibi gözükse de ürünün kalitesini gördüğünüzde, fiyatının buna değdiğini göreceksiniz. Tekil sandalye fiyatlarını Özbay Mobilya’da kolaylıkla bulabilirsiniz.
Ayrıca mağazamıza gelmeden de ürün siparişi verebilirsiniz. Online canlı destek müşteri temsilcisine bağlanarak ürün hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda Ankara’da bulunan müşterilerimiz için ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti bulunmaktadır.

Plus Sandalye Plus Sandalye
-45 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet sandalye’den oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi E1 Avrupa kalite standartlarında 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Fonksiyonellik  . Ürün Bakımı Mobily..
325 590
Şems Sn Sandalye Şems Sn Sandalye
-30 %
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım içeriği1 adet sandalyeden oluşmaktadır.Ürün Malzemesi1. sınıf Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. TasarımMimarlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış şık ve zarif kesimler ile evinizdeki atmosferi tamamen değiştirecek bir üründür.Malze..
690 990
Babil Sandalye
-27 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet sandalye’den oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi Ürünümüz Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. Mimarlarımız tarafından özel tasarlanan detaylar ile..
725 990
Zen Sandalye
-27 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet sandalye’den oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi Ürünümüz Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. Mimarlarımız tarafından özel tasarlanan detaylar ile..
725 990
Loft Sandalye
-42 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Sandalye. İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği İthal silinebilir kumaş kullanılmışt..
730 1.250
Velar Sandalye
-25 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Sandalye İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği İthal silinebilir kumaş kullanılmıştı..
740 990
Titanyum Sandalye Titanyum Sandalye
-38 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet sandalyeden oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi Avrupa kalite standartlarında 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Fonksiyonellik İskeletinde 1. sınıf metal malzeme kullanı..
750 1.200
Vita Sandalye
-38 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Sandalye. İskelet Malzemesi   Ayak Malzemesi   Kumaş Özelliği İthal silinebilir kumaş kullanılmışt..
750 1.200
Arte Sn Sandalye
-32 %
TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım içeriği1 adet sandalye fiyatlandırmasıdır.Ürün Malzemesi1. sınıf Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. TasarımMimarlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış şık ve zarif kesimler ile evinizdeki atmosferi tamamen değiştirecek bir üründür.Ma..
850 1.250
Efsane Sandalye
-32 %
TEKNİK ÖZELLİKLER1 adet  sandalyeden oluşmaktadır.Diğer ürünler ekstra satışa sunulmuştur. İstediğiniz parçayı ekleyip çıkarabilirsiniz.İç mimarlarımız tarafından özenle tasarlanan zarif ve şık tasarım.Sandalyeler 'de isteğe göre takım için belirlenen kumaş kartelasından farklı renkleri seçebil..
850 1.250
Şehzade Klasik Sandalye
-29 %
TEKNİK ÖZELLİKLER1 adet sandalyeden oluşmaktadır.Diğer ürünler ekstra satışa sunulmuştur. İstediğiniz parçayı ekleyip çıkarabilirsiniz.İç mimarlarımız tarafından özenle tasarlanan zarif ve şık tasarım.Sandalyeler 'de isteğe göre takım için belirlenen kumaş kartelasından farklı renkleri seçebilirsini..
890 1.250
Benz Sandalye Benz Sandalye
-36 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım İçeriği 1 Adet Sandalye. Ayak Malzemesi Ayaklar gold renk kaplama yapılmış metal malzemedir. Oturum komple ahşaptan üretilmiştir. Kumaş Özelliği İtha..
950 1.490
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi