Sık Sorulan Sorular

 

Neden Özbay Mobilya'yı Tercih Etmeliyim ?
Özbay Mobilya, yaklaşık 20 yıldır Ankara’da ve Türkiye’nin birçok noktasında on binlerce tüketiciye ulaşmış, geleneksellikle kurumsallık arasında bir köprü kuran yapısı ve müşteri memnuniyetini esas alan felsefesiyle, her geçen yıl daha da büyüyen bir şirketidir. Özbay Mobilya’nın Ankara’da 13, Irak’ta 2 olmak  üzere toplam 15 mağazası bulunmaktadır.
Müşteri ile satış esnasında kurulan güzel diyaloğun, satış sonrasında da sürmesi, firmamız için temel koşul ve varoluş nedenidir. Satış sonrası hizmetle alakalı her türlü fedakârlık gösterilmekte ve müşterinin mağdur olmaması için büyük özen gösterilmektedir.
 
Sitenizde Sergilenen Tüm Ürünler Mağazanızda Mevcut Mudur ?
Özbay Mobilya'nın resmi web sitesinde bulunan tüm ürünler, firmamızın ürün portföyünde ve kataloğunda bulunan ürünlerdir. Resimler orjinaldir ve bizzat üretici tarafından resimlendirilmiştir. Ancak siz de takdir edersiniz ki; ürün çeşidimizin tümünü, belli bir metrekarede sergileyebilmek, oldukça zordur.
Buna rağmen, sitemizdeki ürünlerin büyük bir bölümü mağazamızda bulunmaktadır. Mağazamızda teşhirde sergilenemeyen ürünlerimizin birçoğu da depolarımızda mevcuttur.
 
Garanti Süreniz Nedir?
Özbay Mobilya, ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.
 
Ne Tür Ödeme İmkanlarınız Var ?
Özbay Mobilya'da; nakit alışverişe sunulan özel indirim imkânlarının dışında, tüm kredi kartlarına 9 ay taksit seçeneği ve kredi kartı kullanmak istemeyen tüm müşterilerimize, senetli olarak 24 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.
Ayrıca, fiyat artışlarından etkilenmek istemeyip, sitemizde yer alan büyük indirimlerden yararlanmak isteyen, ancak ürün teslimatını daha ileri dönemlerde düşünen müşterilerimiz için, uzun vadeli senetli satışlarımız da mevcuttur.
 
Kapıda Ödeme Sisteminiz Var mı?
Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.
 
Ürün Teslimatı Ne Şekilde Gerçekleşmektedir ?
Ürünler, tüketiciye, paketli ve ambalajlı bir şekilde Özbay Mobilya'nın kendi servis araçları ve kendi personeli tarafından nakledilir ve montajlanır. Ayrıca Türkiye'nin yada yurt dışının herhangi bir noktasından talep edilen bir ürünümüz; anlaşmalı şirketler tarafından, çok uygun maliyetlerle gönderilmektedir. Ankara ili dışında belirli bir tutarı geçen ürünlerde ücretsiz kurulum işlemi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
 
Teslimatı Uzun Süre Bekletme İmkanı Var Mıdır ?
Kısa sürede teslimat isteyen müşterilerimiz olduğu gibi, özel nedenlerden dolayı, teslimat süresinin, ileri bir tarihte olmasını isteyen müşterilerimiz de bulunmaktadır.
Bu gibi durumlar için, ürün depomuzda 1 yıla kadar ürün bekletme imkanı vardır.
Bu imkan, kampanyalardan faydalanıp mobilyalarını bir an önce almak isteyen evlenecek çiftlere ve evi henüz hazır olmayan tüketicilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
 
Firmanız ile Nasıl İrtibat Kurabilirim ?
Sitemizin üst bölümünde yer alan "iletişim" menusune tıkladığınızda; açılacak olan mesaj panosuna, firmamız ve ürünlerimizle alakalı dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz hattımız olan 0312 348 33 55 no.lu kurumsal şirket hattımızdan merkez plazamızla iletişime geçebilirsiniz. Mağazalarımız haftanın 7 günü, hizmet vermektedir.