MENU
Sepetiniz

Portmanto & Ayakkabılık

Evinizin ilk giriş bölümünde yer alan ürün grubudur. Bu alana palto, mont şapka gibi ürünler asılmaktadır. Ürünün alt kısmına da ayakkabı terlikler konulmaktadır. Portmanto, ev yaşamınızı çok rahatlatan ürünler olarak söyleyebiliriz. Özbay Mobilya da kolaylıkla bulabileceğiniz ürünler arasındadır.

Portmanto kullanmanın avantajları 

  • Evde daha rahat bir alan açar
  • Mobilyalar ile uyum sağlarsa daha dekoratif alan oluşur
  • Aynalı model seçerseniz, dar alanlar için avantajlı olur(ayna etkisi ile alanı daha geniş gösterir)
  • Portmanto & ayakkabılık seçerken dolabın kapaklı olması önemli bir avantajdır. Çünkü oradaki dağınıklığı kaldıracaktır. Ayrıca ürünün çekmeceli olması da önemli bir detaydır. Dolap üzerinde ne kadar çok dolap gözü olursa o kadar rahat olacaktır.
  • Ürünün fonksiyonel olarak kullanılma size avantajdır. Bu ürünün fiyatını birazcık etkileyebilir ama kullandığınız zaman bunun ürün fiyatına değdiğini göreceksiniz.

Portmanto & Ayakkabılık fiyatları

Evlerde olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Portmanto &ayakkabılık almak isteyenler öncelikli olarak Özbay mobilyayı ziyaret etmeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Portmanto ve ayakkabılık fiyatları web sitemizde farklı fiyatlar da bulabilirsiniz. Kişiler aradıkları özellikleri eve Fiyata göre ürün araması yaparak istedikleri ürünü kolaylıkla ulaşabilirler.
Özbay mobilya sitesinde aradığınız ürünü bulmak çok kolay . Özbay Mobilya olarak Ankara'da bulunan müşterilerimize ürün montajı ve ürün teslimat ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sitemizde bulunan ürün kampanyasından ve fırsatlardan faydalanmak için Özbay Mobilyayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi