Pegasus Maxi Koltuk Takımını Tanıyalım

Havaların ısınması ile birlikte sizin de ev dekorasyonlarında yenilik yapmak istediğinizin farkındayız. Yeni eşyalar ve yeni tasarımlarla farklılığa ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde olabilirsiniz. Özbay Mobilya olarak mobilyalarımızın üstün kalitesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti ve en uygun fiyatları hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Koltuk takımlarında kişilerin dikkatini çekebilecek birçok model ve ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden birisi de Pegasus Maxi Koltuk takımıdır. 2020 senesinde en çok dikkat çeken bu takım kişilerin ilk tercihi arasında yer almaktadır. 
Pegasus Maxi Koltuk Takımının içeriğinden birazcık bahsedecek olursak bu koltuk takımı modeli 3+3+1+1’den oluşmaktadır. Kişilerin isteğine bağlı olarak orta sehpa ve zigon sehpa alabilirler. Bunlar ürün fiyatına dahil değildir. Ürünlerin kullanılabilir olması kişiler için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle ürünlerin bazalı ve yataklı olması kişiler için oldukça rahat bir kullanım sağlayacaktır. Koltuk takımında önemli şeylerden birisi de İskelet sisteminin sağlam olmasıdır. İskelet sistemi ne kadar sağlam olursa koltuk kullanım süreniz de o kadar fazla olacaktır.
Kişilerin en merak ettiği konulardan birisi de ürünlerin temizlik sürecidir. Pegasus Maxi Koltuk Takımı kolaylıkla temizlenen bir yapıya sahiptir. Temizlik esnasında çamaşır suyu ve deterjan kullanılmaması gerekmektedir. Kullanacağınız bez nemli olmalıdır. Ayrıca bez içerisinde sadece saf sabun kullanarak temizlemeniz gerekmektedir. Koltuk takımlarında önemli olan diğer bir nokta ise süngerlerin kaliteli olmasıdır. Çünkü; koltukların süngerinin kaliteli olması önemli bir durumdur. 
Koltuk takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken 7 ana kural vardır;
•    Planlama yapılması gerekir
•    Ürünün maliyeti
•    Kaliteli olması
•    Garanti süreci
•    Ürünün eve uyumlu olması gerekir (boyut ve renk olarak)
•    Kullanılan malzemelere dikkat edilmesi
•    Fonksiyonel kullanıma sahip olması (yatak veya baza)

Neden Pegasus Maxi Koltuk Takımı?
Konfor ve şıklığın buluştuğu bir ürün olan, Pegasus Maxi Koltuk Takımı evlerinize ayrı bir şıklık ve zerafet katacak bir üründür. Üründe kullanılan 1. sınıf kumaş ile tasarlanmış olan ürün, evinizin havasını ve atmosferini anında değiştirecek bir yapıya sahiptir.  Özellikle koltuğun alt kısımlarında boşluklar olması (yere çok yakın olmaması) kişiler için kolaylık sağlayacaktır. Özellikle temizlik zamanında büyük bir kolaylık olacaktır. Koltuk takımında ayrıca kullanılan art deco döküm ayaklar sayesinde evinize katacağınız ayrı bir şıklık da göz dolduracaktır. Koltuk takımını gösteren iskelet kısımlarıdır. Pegasus  Maxi Koltuk Takımı iskelet kısmında 1. Sınıf Gürgen ağacı kullanılmıştır. Bu da uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır. Kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Pegasus Maxi Koltuk Takımı şu anda web sitemizde 7690TL'ye satışı bulunmakta olup kampanyalı ürünler arasındadır.

Ürünü incelemek veya satın almak için hemen tıklayınızhttps://www.ozbaymobilya.com/pegasus-maxi-koltuk-takimi

Özbay Mobilya’da satışı bulunan Pegasus Maxi Koltuk Takımı ürününde renk değişikliği yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Aynı zamanda koltuk takımında bulunan ve istemediğiniz modüllerin çıkartılmasını ve modül eklenmesini talep edebilirsiniz. Mağaza personelimiz seçimlerinize bağlı olarak size destek verecektir.
Koltuk takımlarında çok özel ve cazip fiyatlarla sizlere sunan Özbay Mobilya olarak ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine satış yapmaktayız. Ayrıca Avrupa ülkelerine de gümrük dahil kapı teslim hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca online destek hattımız olan WhatsApp’tan da kişilerin isteklerine bağlı olarak sorularını yanıtlıyor ve ürünlerin tanıtımını yapıyoruz.  Mağazamıza gelmek isteyen müşterilerimiz için de evlerinden alıyoruz, mağazada işlemleri bittikten sonra (mağazamızdan hiçbir şey almasanız bile) tekrar evlerine geri bırakıyoruz.
Mobilya seçimlerinizde kararsız kaldığınız zaman, doğru seçimler yapabilmeniz için sizlere fikir önerileri sunacak Özbay Mobilya’dan destek almayı unutmayın. Mutlu ve keyifli alışverişler dileriz.

pegasus-maxi-koltuk-takimi-1pegasus-maxi-koltuk-takimi-2pegasus-maxi-koltuk-takimi-3