Menu
Your Cart

Mutfak Masa Takımları

Mutfak Masa Takımı Özbay'dan Alınır...

Bizim kültürümüzde mutfak sohbetleri ayrı yer tutar. Harika bir güne başlayacağımız güzel kahvaltılar, sevdiklerimizle keyifli akşam yemekleri, kahve içerken edeceğimiz keyifli sohbetler için mutfaklarımız vazgeçilmez mekânlarımızdır. Keyifli vakitler geçirdiğimiz mutfağımızda şık ve konforu da göz ardı edemeyiz. Mutfağımızın vazgeçilmez bir parçası mutfak masa takımıdır. Ancak mutfak masa takımı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bu konuda iyi bir araştırma yapıp bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacak ürünler tercih etmeliyiz.

Mutfak masa takımı seçerken özellikle mutfağın genişliğini engellemeyecek ve ferah bir görüntü sağlayacak ürünler kullanmalıyız. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus temizliktir. Mutfak sürekli yiyecek ve içecek sirkülasyonun döndüğü bir oda olduğu için seçilen masa ve sandalyelerin kolay temizlenebilir özellikte olması gerekir.

Geniş mutfaklar için sıcak renkler tercih edilirken, dar mutfaklar için ise pastel ve açık tonlar kullanıldığı alanı daha geniş göstereceği için idealdir. Eğer mutfak masa takımı seçerken metal ürünler tercih edecek iseniz mutlaka paslanmaz özellikte olmasına da dikkat etmeniz gerekecektir.

Eğer yoğun iş ve hayat telaşının içinde istiyorum ama vakit bulamıyorum diyor iseniz o zaman Özbay Mobilyanın uzman ekibinden yardım alabilir, tercihlerinizi en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Çeşitli ürün seçenekleri ve uzman ekibiyle seçiminizi kolaylaştıracak Özbay Mobilya, bütün seçimlerinizde sınırsız destek sunmaktadır. Gelişmiş teknolojisi ve kalitelisi ile uzun süreler kullanıma uygun ürünler üretmektedir. Kendi tarzınızı yansıtacak, bin bir çeşit ürün yelpazesi ile her isteğe her stile uygun seçimlerinizi yapabileceğiniz bir adrestir.

Evinizin her köşesini en güzel şekilde dizayn edebileceğiniz, kaliteden asla vazgeçmeyeceğiniz bir hizmet arıyorsanız adresiniz Özbay Mobilya olmalıdır. Uygun ödeme koşulları ve her mevsim özel kampanyaları ile hayallerinizi ertelemeyin.  Hayalinizdeki mutfak, hayalinizde kalmasın en yakın Özbay Mobilya şubesine gelin hayallerinize bir adım atalım. 

HAZIRLANIYOR ... ..
4.990,00
HAZIRLANIYOR ..
3.290,00
HAZIRLANIYOR ...    ..
2.490,00
HAZIRLANIYOR ... ..
2.490,00
HAZIRLANIYOR .....
2.490,00
HAZIRLANIYOR ......
2.490,00
HAZIRLANIYOR .....
2.890,00
HAZIRLANIYOR .....
2.890,00
HAZIRLANIYOR ... ..
2.890,00
HAZIRLANIYOR .....
2.490,00
hazırlanıyor.....
3.330,00
hazırlanıyor.....
2.290,00
hazırlanıyor.....
1.699,00
hazırlanıyor.....
1.699,00
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 62 (4 Sayfa)


WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK