Menu
Sepetiniz

Koltuk Takımları

Koltuk takımı Özbay'dan alınır! Neden mi? Çünkü koltuk takımında model bakımından en geniş ürün yelpazesi, fiyat bakımından en uygun seçenekler Ankara'da Özbay Mobilya'da. Koltuk takımlarımızda her zaman size uygun bir kampanyamız mutlaka var. Koltuk takımı modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Mağazamıza gelemiyorsanız merak ettiğiniz modeli Whatsapp canlı görüntü ile müşteri temsilcimizden ürünü tanıtmasını isteyebilirisiniz. Bunun için web sitemizdeki "Whatsapp Destek Hattı"ndan veya "Canlı Destek Hizmeti"mizden anında bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Canlı Görüntü İle Ürün Tanıtımı

Evimizin güzel görünmesini ve konforunu hepimiz isteriz. Eşyalarımızı seçerken de hem maddi olarak hem de manevi olarak bizi yormasın isteriz. Bu sebeple mobilya alımlarında koltuk takımlarında kampanya ya da ucuz koltuk takımı gibi araştırmalar içerisinde girebiliriz. Sadece maddi anlamda kesemize uygun olması yetmez tabi belki uzun yıllar bir kez alıp kullanacağımız mobilyamızı gönlümüze göre seçmek isteriz. 

Peki koltuk takımı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

1.    Koltuk takımı seçerken dikkat edilecek ilk husus seçilen kumaştır. Kumaşın özelliği, uzun süre kullanıma uygun olup olmadığı önemlidir. Tay tüyü kumaş uzun süre kullanımlar için uygun bir kumaş türüdür. Kolay silinebilir. Aynı zamanda şönil kumaş adı verilen kumaşta özellikle çocuklu ailelerde kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile tercih sebebidir.

2.    Renk seçimi; koltuk takımlarında renk seçimi dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir konudur. Kir, toz göstermesin diye koyu renkleri tercih etmek en yanlış seçim olacaktır. Kumaşı silinebilir ve dayanıklı seçildiği sürece renk seçiminde koyu renkleri tercih etmek zorunda kalmazsınız. Ve koyu renkler odanızın karanlık durmasına ve psikolojik olarak da huzur bulamamanıza neden olabilir.

3.    Odanızın büyüklüğü ile orantılı takımlar seçmeye özen gösterin oda küçük koltuk takımları büyük kalırsa hem kullanım kolaylığı sağlamaz hem de görüntü olarak hoş olmayacaktır.

4.    Seçilen koltuk takımlarının iskeletinde kullanılan malzemede önemlidir. Dayanıklı ve zamanla çabuk yıpranma yapmayacak ürünlerin kullanıldığı koltuk takımları seçimlerinde pişman almayacaksınız.

5.    Koltuk takımı seçerken yastıklar da önem taşır. Yastıkların kullanım açısından kolay olması daha sonra pişmanlık sağlamasını önleyecektir. Çok yastıklı koltuk takımları hem modern hem de rahatlık açısından fayda sağlamaktadır.

6.    İhtiyaçlarınızı gözden geçirmeden koltuk takımı almaya kalkışmayınız. Öncelikle neye ihtiyacınız var ona karar veriniz ve kararınız doğrultusunda ilerleyiniz.

7.    Alınan takımların garanti sürelerine dikkat etmeniz de fayda vardır.

8.    En önemli nedenlerden biri de belki maddi olandır. Kesenize uygun mu değil mi öncelikle onun için bir planlama yapmalısınız. Kampanyalı ürünleri takip edip istediğiniz mobilyaları, uygun fiyatlara almaya çalışmalısınız.

9.    Mobilyayı aldığınız mağazanın sevk koşulları da oldukça önemlidir. Zamanında ve sorunsuz teslim alabileceğiniz yerler için araştırma yapmalısınız.

10. Mobilya seçiminde en son önemli nedenlerden biri de satış sonrası destek. Satışını gerçekleştirip işini bitiren ve daha sonraki problemlerle ilgilenmeyen mobilyacıları tercih etmemeye çalışmalısınız. Bu konuda da iyi bir araştırma yapmadan kararınızı vermeyiniz…

2020 Koltuk Takımı Modellerini incelemek ister misiniz? O halde tıklayın!
Focus Dinlenme Koltuğu Focus Dinlenme Koltuğu
Yeni -27 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFocus Dinlenme Koltuğu Modelimiz 1 Adet üçlü koltuk ve 1 adet puf'dan oluşmaktadır!İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Yüksek ahşap ayaklar ve Modern kesim desenler ile hayallerinizdeki tasarımı ..
2.190 2.990
Vital Koltuk Takımı Vital Koltuk Takımı
Yeni -28 %
TEKNİK ÖZELLİKLERVital Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1+1 'den Oluşmaktadır.Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak Satışa Sunulmuştur !Hedef Orta Sehpa 790 TL'dir.Hedef Zigon Sehpa 790 TL'dir İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tara..
8.490 11.790
Pegasus Koltuk Takımı Pegasus Koltuk Takımı
Yeni -20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPegasus  Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1'den Oluşmaktadır.Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Fiyata Dahil DEĞİLDİR ! Opsiyonel olarak Satışa Sunulmuştur !Pegasus Orta Sehpa 790 TL'dir.Pegasus Zigon Sehpa 790 TL'dir İç iskelet aksamında 1. Sınıf Gürgen ağacı malzeme kullanılmıştır !Mi..
7.990 9.990
Monaco Koltuk Takımı Monaco Koltuk Takımı
Yeni -30 %
TEKNİK ÖZELLİKLERMonaco Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1+1 'den Oluşmaktadır.SON FIRSAT ÜRÜNÜMÜZDÜR STOKLAR İLE SINIRLIDIR ! İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Yüksek Ayaklar ve El işçiliği özel desenler ile h..
6.990 9.990
Capri Koltuk Takımı Capri Koltuk Takımı
Yeni -40 %
TEKNİK ÖZELLİKLERCapri Koltuk Takımı Modelimiz 3++1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf malzeme kullanılmıştır.Silinebilir leke tutmaz 1. sınıf kumaş malzeme kullanılmıştır.Bonel yay sistemi kullanılarak üretilmiştir.Oturum Yumuşaklığı orta sert yumuşaklık tadır. Konfor ve şıklığı bir..
2.590 4.290
Versace Koltuk Takımı Versace Koltuk Takımı
Yeni -17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERVersace Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim metal ayaklar ve El işçiliği  desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evinize ta..
11.390 13.790
Bianca Koltuk Takımı Bianca Koltuk Takımı
-34 %
TEKNİK ÖZELLİKLERBianca Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim Ahşap ve Metal ayaklar ve El işçiliği özel spor kesim hatları ile hayallerinizdeki tas..
8.490 12.890
Arven Chester Koltuk takımı Arven Chester Koltuk takımı
-31 %
TEKNİK ÖZELLİKLERArven Chester  Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel Tasarım iç iskeletten gelen  Gold renk Metal ayaklar ve El işçiliği  Kapiton..
9.790 14.290
Saloni Chester Koltuk Takımı Saloni Chester Koltuk Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERSaloni Chester  Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel Lükens kesim Ahşap ayaklar ve El işçiliği  Kapitone desenleri ile hayallerinizde..
8.490 10.590
Bugatti Koltuk Takımı Bugatti Koltuk Takımı
-32 %
TEKNİK ÖZELLİKLERBugatti Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim Ahşap ayaklar ve El işçiliği Kapitone desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evinize..
9.990 14.590
Paris Elizi Koltuk Takımı Paris Elizi Koltuk Takımı
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERParis Elizi Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim Gold metal ayaklar ve El işçiliği desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evinize..
9.690 11.690
Livas Koltuk Takımı Livas Koltuk Takımı
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERLivas  Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim Silver metal ayaklar ve El işçiliği desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evini..
9.690 11.650
Venedik Bmp Koltuk Takımı Venedik Bmp Koltuk Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERVenedik Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel Geniş kesim Gold metal ayaklar ve El işçiliği desenler i ile hayallerinizdeki tasarımı evinize taş..
11.390 14.590
Polite Koltuk Takımı Polite Koltuk Takımı
-18 %
TEKNİK ÖZELLİKLERPolite Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel yüksek kesim Antrasit metal ayaklar ve El işçiliği desenler i ile hayallerinizdeki tasarımı evinize..
10.490 12.790
Nicea Koltuk Takımı Nicea Koltuk Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERNicea Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel kesim Gold Metal ayaklar ve El işçiliği kapitone desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evinize taş..
11.390 14.190
Meriva Koltuk Takımı Meriva Koltuk Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERMeriva Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri, Özel kesim Ahşap ayaklar ve El işçiliği kapitone desenler i ile hayallerinizdeki tasarımı evinize taşımı..
11.390 14.290
Legend Koltuk Takımı Legend Koltuk Takımı
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERLegent Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend Spor kumaş kombinleri, Antrasit spor kesim yüksek metal ayaklar ve El işçiliği kapitone desenler ve spor kesim çizgileri i..
12.490 14.990
Forza Koltuk Takımı Forza Koltuk Takımı
-19 %
TEKNİK ÖZELLİKLERForza Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend Spor kumaş kombinleri Silver renk spor kesim metal ayaklar ve El işçiliği spor kesim çizgileri ile hayallerinizdeki tasarım..
10.890 13.490
Ego Koltuk Takımı Ego Koltuk Takımı
-19 %
TEKNİK ÖZELLİKLEREgo Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Antrasit yüksek Ahşap ayaklar ve El işçiliği özel desenler ile hayallerinizdeki tasarımı evinize taşımış ol..
10.490 12.990
Bermuda Koltuk Takımı Bermuda Koltuk Takımı
-17 %
TEKNİK ÖZELLİKLERBermuda Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Antrasit yüksek metal  ve El işçiliği özel kesim rahat tasarımı ile hayallerinizdeki tasarımı evin..
10.990 13.290
AVENTADOR KOLTUK TAKIMI AVENTADOR KOLTUK TAKIMI
-13 %
TEKNİK ÖZELLİKLERAventador Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Özel El İşçiliği ile hazırlanmış Spor tasarım !Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Silver Renk Özel Kesim Metal Ayaklar ve El işçiliği Sp..
12.990 14.990
VİVA MAXİ KOLTUK TAKIMI VİVA MAXİ KOLTUK TAKIMI
-13 %
TEKNİK ÖZELLİKLERViva Koltuk Takımı Modelimiz 3+3+1 'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız tarafından tasarlanan Son trend kumaş kombinleri ,Silver Renk Yüksek Metal Ayaklar ve El işçiliği kapitone desenleri ile hayallerinizdeki tasarımı evinize t..
11.990 13.790
TEKNİK ÖZELLİKLER3+3+1'den Oluşmaktadır.Kansas koltuk takımının iç aksamında fırınlanmış gürgen ağacı    Ayak kısımlarında modern kesim metal ayaklar veKumaş olarak İthal silinebilir leke tutmayan kumaş kullanılmıştır.Kumaş çok basit bir şekilde kimyasal deterjan dökmeden silineb..
9.990
ZARA MAXİ KOLTUK TAKIMI ZARA MAXİ KOLTUK TAKIMI
-14 %
TEKNİK ÖZELLİKLER3+3+1+1'den Oluşmaktadır.İç iskelet aksamı komple 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacıdır.Mimarlarımız'ca tasarlanan özel gold metal ayaklar ile evinize ayrı bir şıklık katacak tasarım.İki çeşit özel italyan kumaş ile tasarlanmış son trend tasarıma sahiptir.Kumaşlar ve leke tutmaz ve si..
11.990 13.890
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 118 (5 Sayfa)

Koltuk Takımı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Alışveriş, hayatımızın vazgeçilmez bir sürecidir. Belirli dönemlerde düzenli alışveriş yaparak ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerekir. Ancak özellikle uzun süre kullanım için alınacak olan beyaz eşya ya da mobilya takımları için ayrıntılı bir araştırma yapmamız gereke bilir. İşte bu yazıda koltuk takımları ile ilgili birçok konuya cevabı çok araştırmadan bulabileceksiniz.

WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK