MENU
Sepetiniz

Klasik Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları evlerimizde önemli bir yere sahiptir. Misafir ağırlamayı seven ülke olarak, misafirlerimiz için ayrı bir oda açarız. Bu odalar yemek odası takımları olarak anılır. Kişilerin tarzına bağlı olarak seçim yapılır. Klasik yemek odası takımları geçmişten günümüze kadar modası geçmeyen ürünler arasında diyebiliriz. Klasik yemek odası takımlarıyla evlerinize daha elegan ve farklı bir hava katmak isteyenler bu ürünleri Özbay mobilya da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Klasik yemek odası takımları alırken nelere dikkat edilmelidir?

Yemek odası takımları konsol, masa, sandalye, TV ünitesi, vitrine ve gümüşlükten oluşmaktadır. Kişilerin isteğine bağlı olarak ürün eklenebilir veya çıkartılabilir. Yemek Odası seçimi yapılırken;
Klasik yemek odası seçimlerinde ünlünün leke tutmayan bir yapısı olması gerekir.
Üründe bulunan dekor detayları odayı uyacak tarz olması gerekir.
Mobilya'nın boyutu odanıza uyum içerisinde olmalıdır. Böylelikle kişilere rahat bir ortamda yemek yemesini sağlayabilirsiniz.
Eğer ürünleri tekil olarak alacaksınız ürünler birbirine uyum sağlayan tarzda olması gerekir. 
Yemek masası açılabilir tarzda olursa daha kolay olacaktır.
 TV ünitesi raflı olması avantajlı olacaktır. Bu Sayede kullanım açısından kolay ve rahat olacaktır.
Yemek konsolunun dolaplı ve aynalı olması kişilere hem kullanım açısından hem de dekor açısından farklı bir hava katacaktır.

Klasik yemek odası fiyatları

Klasik yemek odası fiyatlarında el işçiliğine yer verilmektedir. Bu yüzden klasik mobilya fiyatları diğer mobilyalara göre fiyatı bir tık yüksek olabilir. Bu kişilerin gözünü korkutmaması gerektiğini belirtmek isteriz. Retro ürünleri seven biriyseniz ve uzun süreli kullanım istiyorsanız bu ürünler tam size göre olduğunu belirtmek isteriz. Klasik yemek odası takımlarını Özbay Mobilya da kolaylıkla bulabilirisiniz.

Yonca Klasik Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Yonca Klasik Yemek Odası Takımımız 1 adet yemek masası ve 6 sandalye, 1adet Konsol ve ayna , 1 adet vitrinden oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !&n..
32.992 42.490
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Şato Klasik Yemek Odası Takımımız 1 adet yemek masası ve 6 sandalye, 1adet Konsol ve ayna , 1 adet vitrinden oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz..
33.900
Estella Klasik Yemek Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Estella Klasik Yemek Odası Takımımız 1 adet yemek masası ve 6 sandalye, 1adet Konsol ve ayna , 1 adet vitrinden oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !..
35.990 44.890
Buket Klasik Yemek Odası Takımı Buket Klasik Yemek Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Buket Klasik Yemek Odası Takımımız 1 adet yemek masası ve 6 sandalye, 1adet Konsol ve ayna , 1 adet vitrinden oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !&n..
36.990 47.490
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi