MENU
Sepetiniz

Klasik Yatak Odası Takımları

Günün yorgunluğunun atıldığı kısım yatak odasıdır. Bu yüzden yatak odası takımlarının daha özenle seçilmesi gerekir. Yatak odası takımları dolap, komodin, şifonyer ve karyoladan oluşmaktadır. Bu ürünleri isterseniz parçalı olarak isterseniz takım halinde tercih edebilirsiniz. Klasik mobilya takımları her eve uyan ve her eve şıklık katan ürünler arasında yer almaktadır.
Klasik mobilya bulunduğu ortamın havasını tamamen değiştiren bir yapıya sahiptir. Bu yüzden mobilya seçiminizi odanıza ve evinize göre de ayarlayarak daha elegan bir hava katabilirsiniz.

Klasik yatak odası alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Klasik mobilya eski zamanlardan günümüze kadar kullanılan mobilya modelleri arasındadır. Eski zamanlarda kullanılan ürünlerin, şu zamanlarda da kullanılıyor olması modasının geçmediğinin en önemli göstergesi diyebiliriz.

Klasik yatak odası seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar:

•    Yatak odası takımı boyutu önceden ölçülmelidir. Odaya çok büyük ya da çok küçük olmaması gerekir.
•    Fiyat araştırması yapılarak alışveriş yapılması gerekir.
•    Ürün renk ve desenleri odanızla uyum sağlamalıdır.
•    Ürün kalitesi, önemli bir detaydır. Yıllarca kullanmanızın garantisi olarak düşünebilirsiniz.
•    Takımın fonksiyonel kullanımı önemlidir. (Yatağın, bazalı olması, dolapların çok raflı ve çekmeceli olması gibi)
•    Klasik mobilyalarda özel el işçiliği olmasına dikkat etmelisiniz.

Klasik yatak odası fiyatları

Mobilya fiyatları kişilerin özen gösterdiği konular arasındadır. Özellikle istediğiniz bir model ve tarz varsa fiyatlar farklılık gösterebilir. Klasik mobilya fiyatları Özbay Mobilya’da daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tarz ürünleri ile kişilerin beğenisini kazanıyor.
Klasik mobilya fiyatları ürünün kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Odanızın her alanına uyum sağlayarak bu eşsiz ürünü denemek için hemen sipariş verebilirsiniz. Mağazamıza gelmeden de alışveriş yapabilirsiniz. online arama yaparak, mağazamızı görüntülü olarak gezebilirsiniz.

Buket Klasik Yatak Odası Takımı Buket Klasik Yatak Odası Takımı
-27 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Buket Klasik Yatak Odası Takımımız 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve başlık, 2 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp..
32.990 44.990
Yonca Klasik Yatak Odası Takımı Yonca Klasik Yatak Odası Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Yonca Klasik Yatak Odası Takımımız 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve başlık, 2 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp..
32.990 42.490
Estella Klasik Yatak Odası Takımı Estella Klasik Yatak Odası Takımı
-20 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Estella Klasik Yatak Odası Takımımız 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve başlık, 2 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkart..
35.990 44.890
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi