MENU
Sepetiniz

Klasik Koltuk Takımları

Klasik koltuk takımları herkesin seveceği modeller arasında yer alıyor. Özbay mobilya da klasik mobilya çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Klasik mobilyalar geçmişten günümüze kadar kullanılmakta olan mobilya çeşitleri arasındadır. Klasik mobilyalarda genellikle ahşap detaylara yer verilir. Bu modeller her eve uyum sağlayan mobilya çeşitlerindendir.
Salonunuza önemli bir hava katacak olan klasik koltuk takımları dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Klasik koltuk takımlarının sıklıkla tercih edilmesinin ilk sebebi el işçiliğinin olması ürüne özel bir detay katıyor. Ürünün çok renkli veya tek renkli olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca üründe kullanılan desen detayları da önemlidir. Bu ürünün duruşunu değiştirebilecek özellikler arasındadır.

Klasik koltuk takımı seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

Mobilya boyutunun eve uyum sağlaması
Mobilyada kullanılan ahşabın kaliteli olması
Leke tutmayan kumaşa sahip olmalı
Oturum rahatlığı önemlidir
Ürün detaylarının evdeki objelerle uyum içerisinde olmalı
Koltuk takım renginin evdeki perde, halı gibi ürünlerle bütünleşmesi
Klasik koltuk takımı fiyatları
Klasik koltuk takımları evlere daha gösterişli bir alan katmanın etkili yollarından birisi. Klasik koltuk takımları alırken fiyatları kişileri düşündürmektedir. Özbay mobilya olarak zaman zaman mobilya ve koltuk takımlarında kampanyalar yaparak değerli müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Klasik koltuk takımlarında fiyat nasıl belirlenir? Üründe kullanılan kumaş türü, üründe kullanılan malzeme ve parça sayısı olarak sıralanabilir. Takım içerisinden parça çıkartabilir veya parça eklenebilir. 
 

Alvina Koltuk Takımı Alvina Koltuk Takımı
-34 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği Koltuk takımımız 1adet üçlü koltuk, 1 adet berjerden oluşmaktadır. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş Özelliği ..
4.980 7.490
Asya Koltuk Takımı Asya Koltuk Takımı
-38 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği Koltuk takımımız 1adet üçlü koltuk, 1 adet berjerden oluşmaktadır. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş Özelliği ..
5.240 8.490
Ahsen Luxury Koltuk Takımı Ahsen Luxury Koltuk Takımı
-31 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği Ahsen Luxury Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpa'dan oluşmaktadır. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş ..
23.990 34.990
Elena Luxury Koltuk Takımı Elena Luxury Koltuk Takımı
-26 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT ALMAK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Elena Luxury  Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta Sehpa'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !  Us..
25.990 34.990
Yonca Luxury Koltuk Takımı Yonca Luxury Koltuk Takımı
-23 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği Yonca Luxury Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpa'dan oluşmaktadır. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş ..
28.990 37.490
Estella Klasik Koltuk Takımı Estella Klasik Koltuk Takımı
-24 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT ALMAK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Estella Klasik Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta Sehpa'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !  Usta e..
32.992 43.490
Buket Klasik Koltuk Takımı Buket Klasik Koltuk Takımı
-21 %
TEKNİK ÖZELLİKLERFİYAT ALMAK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR !  Buket Klasik Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta Sehpa'dan oluşmaktadır. Takım İçeriğinden dilediğiniz parçayı çıkartıp ekleyebilirsiniz !  Usta ell..
34.790 43.990
Nergis Klasik Koltuk Takımı Nergis Klasik Koltuk Takımı
-22 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği Nergis Klasik Koltuk Takımımız 2 adet üçlü koltuk , 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpa'dan oluşmaktadır. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş..
38.990 49.990
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi