Menu
Sepetiniz

Kargo ve Teslimat

Tüm Türkiye'ye Kargo

Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Özbay Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki siparişlerini, konusunda uzman kurumsal iş ortaklarının lojistik desteğiyle kapınıza kadar teslim ediyor. Montaj için Whatsapp Destek Hattı'mızdan veya Canlı Destek Müşteri Temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Mobilyalarınız Taşınırken de Kurulurken de Güvende!

Teslimler, Ankara merkez ilçelerine Özbay Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı olarak taşımaktadır.

Fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda mobilya siparişleriniz, bilginiz ve onayınız dahilinde belirtilen adrese en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.


Özbay Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 - 25 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

(Teslimat süresi ürünün stokta bulunup / bulunmamasına göre değişim göstermektedir. Web sitemizdeki Canlı Destek veya Whatsapp Destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz).

Ankara içi teslimatlarımızda ürünlerin kurulumunu da teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK