MENU
Sepetiniz

Genç Odası Ranza

Bir sistem üzerinde İki yatak olan modellere ranza adı verilir. Genellikle kardeş sayısı çok olan kişiler bu ürünü sıklıkla tercih etmektedir. Kişilerin dikkatini çekecek olan aynı zamanda farklı ranza modellerini mağazalarımızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler zaman zaman kurumsal yerlerde de kullanılabilmektedir. Örneğin; yurtlarda sıklıkla kullanılmasının sebebi yerden avantaj sağlamaktır.

Ranza almanın avantajları

  • Yer açısından fayda sağlar,
  • Kişiler için kullanışlıdır,
  • Daha düzenli bir alan kazanmış olursunuz
  • Ranza sayesinde bir odada iki kişi yatabilme imkanı sunmaktadır (özellikle kalabalık aileler için önemli bir detaydır).
  • Odaya daha dekoratif bir hava katar.
  • Modaya uyum sağlar

Ranza modelleri

Son dönemlerin trend ürünleri olan ranzalar gençler için sıklıkla tercih edilmektedir. Ranzalarda merdivenli modeller ve çekmeceli modeller bulunmaktadır. Bazı ranza modellerinin iç kısımlarında raf bulunmaktadır. Üründe bu detayların bulunması kişilere kullanım açısından oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

Ranza fiyatları

Ranza fiyatları kişilerin istedikleri özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; üründe çekmece ve raf olması önemli bir detaydır. Bu ürünün fiyatının artmasında etkisi olacaktır. Buna bağlı olarak üründe kullanılan malzemenin de kalitesi ürün fiyatına etkisi olacaktır.
Ankara’dan sipariş verecek olan müşterilerimiz için, ücretsiz teslimat ve ücretsiz montaj imkanından yararlanabilirsiniz. Özbay Mobilya’da aradığınız her modelde ranza bulabilirsiniz. Web sitemizden online sipariş vererek, ya da mağazamıza gelerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Roza Ranza Roza Ranza
-13 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet ranza’dan oluşmaktadır. ( Renkleri Mevcuttur) Mobilya Malzemesi Ürünümüz Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. Mimarlarımız tarafından özel tasa..
3.990 4.590
Karin Ranza Set Karin Ranza Set
-13 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet ranza setin’den oluşmaktadır. Mobilya Malzemesi Ürünümüz Avrupa kalite standartlarında malzemeden üretilmiştir. Mimarlarımız tarafından özel tasarlanan detaylar ..
4.990 5.750
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi