Hayatlarında yeni bir başlangıca geçecek olan çiftlerin ihtiyacı olan tüm mobilya, beyaz eşya ve çeyiz ürünlerinin bir arada satışa sunulduğu paketlerdir. Bu ürünlerin paket halinde satışı gerçekleştiği için daha avantajlı fiyatlara sunulur. Bu avantajlı paketlerin içerisinde yeni bir ev için ne gerekiyorsa bulunur. Özellikle son zamanlarda ismi sıkça duyulan bu düğün paketleri, çiftler tarafından da oldukça sık tercih edilir hale gelmiştir.

Düğün Paketi İçerisinde Neler Bulunur?

Düğün sezonları yaklaştıkça çiftlerin merak ettiği konular arasında bu paketlerin içerisinde neler olduğu en sık sorulan sorulardır. Düğün paketi ile alınan eşyalar hem daha uygun fiyata alınır hem de tüm eşyaların birbiri ile uyumlu olması sağlanır.

Evlenecek çiftler için hazırlanan bu paketler de [komple & full düğün paketleri] mutfakta olması gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ocak, fırın ve küçük elektronik eşyalar ile birlikte koltuk takımı, yatak odası takımı, bebek odası, perde, halı gibi tüm ev eşyaları bulunur.

Mobilya firmalarında düğün paketleri içeriklerinde genellikle koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı yani 3 takım birden olarak kombine edilmişlerdir.

Vakti Olmayanlar İçin İdeal!

Düğün paketi tercihi genellikle düğün tarihinin yaklaşması sebebiyle mağaza gezecek vakti olmayan çiftler için çok uygundur. Bazı çiftler de mağaza gezmekten zevk almayabilir. O yüzden bu paketleri tercih ederler. Böylece çiftler fiyattan kar etmenin yanı sıra zamandan da kar etmiş olurlar. Düğün paketi fiyatları içerisinde ki ürünlere bağlı olarak ve ürünlerin kalitesi açısından fiyatta farklılıklar gösterir.

Paketlerin Tercih Edilmesinde Bazı Sebepler

Düğün paketlerinin tercih edilmesin de oldukça fazla sebep vardır.

Bunlardan bazılar;

  • Süre kaybı yaşamamak
  • Daha karlı alışveriş yapmak
  • Modaya uygun ürünlere sahip olmak
  • Tüm eşyaların bir arada olması
  • Mobilyaların birbiri ile uyum içinde üretiliyor olması

Bu gibi sebepler düğün paketinin tercih edilmesinde en önemli sebeplerdir.

Hizmetler

Modaya uygun mobilyalar ile oluşturduğumuz paketleri yeni evlenecek çiftlerin beğenisine sunuyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörün öncüsü konumundayız. Profesyonel ekibimizle çalışmanın vermiş olduğu güven ile çalışıyoruz. Daima değişen şartlara uygun olarak ürünlerimizi tasarlıyoruz. Bu sebeple en beğenilen ve en çok tercih edilen olmayı başarıyoruz.

İç mimarlarımızın tasarladığı düğün paketlerini mutlaka incele!