Düğün günü oldukça yaklaştıkça çiftler, yeni evlerine almak için tercih ettikleri eşyalar hakkında bazı zamanlarda kararsız kalabilmektedirler. Hem seçebilecekleri seçenekleri oldukça fazla olması hem bütçe konusunda ve diğer detaylar hakkında onları seçim yapmakta oldukça zorlayabilir.

Herkes kendi evine, kendi tarzına ve bütçesine en uygun olan tercihi yapmak ister. Alınacak mobilya ve istenilen eşyaların genellikle uzun süreli kullanılacakları tahmin edilir ama bu kararsızlıkları da normal bir durumdur.

Bir de işin içinde bulunan tatlı heyecan işe karıştığında bu zaman biraz zorlu olarak geçebilir. Birçok tanınmış marka artık yeni evlenecek çiftler için daha özel kampanyalı ucuz düğün paketleri sunmaktadır. 

Siz de şu zamanda evlilik öncesi hazırlıklar içerisinde bulunan bir çiftseniz ve düğün paketi fiyatları sizi kendine çekiyorsa eviniz için en uygun seçimleri yaparken bazı detaylara daha dikkat etmeniz tercihlerinizden daha çok memnun kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu gibi önemli noktaları sırasıyla sizin için maddeleyelim.

1-      Sahip Olmak İstediğiniz Tarza Karar Verin

Öncelikle kendinizin nasıl bir tarzdan hoşlandığını araştırıp karar verin. Sade ve doğal alanlar mı yoksa modern renkli tasarımlar mı ya da klasik seçimler mi sizi daha fazla etkiliyor? Ucuz düğün paketleri seçmeden önce ne istediğinizi netleştirin.

2-      Ürünlerin Kalitesi Sizin İçin Önemlidir

Aradığınız komple düğün paketleri genellikle içerisinde mobilyadan, halısına ve beyaz eşyasına kadar olan ürünlerden oluşturulmaktadırlar. Fiyatın daha ucuz olarak bulunması bunda etken olmaktadır. Mobilyaların uzun süreli bir şekilde kullanılacaklarını göz önüne alarak ucuz olsun diye daha düşük kalite ürünleri tercih etmemenizi tavsiye deriz. Çünkü daha sonrasında daha zararlı çıkmanız olasıdır.

3-      Evinizin Boyutlarına Daha Dikkat Edin

Sahip olmak istediğiniz eşyaları seçerken mutlaka odaların, yerlerin sahip olduğu metrekaresine dikkat edin ve genel bir yerleşim düzeni oluşturun. Böylece hayallerinizdeki tasarımı doğru boyutlarla birlikte bulabilir ve kullanabilirsiniz.

4-      Bütçenizin Ne Kadar Olması Gerektiğini Belirleyin

Sahip olduğunuz bütçenizi bu iş için baştan ayarlamak sizin için yararlı olacaktır. Böylece çok fazla bütçe ölçülerinizi aşmaz ve kendinizi zaten oldukça masraflı olan bu dönemde daha da zor bir hale sokmazsınız. İstediğiniz düğün paketleri için hem kaliteli hem uygun fiyatlı olan ürünlere yönelin.

5-      Çok İyi Bir Pazar Araştırması Yapın

Mağazaların size sunduğu kampanyalarını, ürünlerini iyice inceleyin, üşenmeyip mağazaları gezin. Yalnızca internet siteleri üzerinden seçim yapmayın. Ummadığınız bir mağazada tam da size uygun bir paket olabilir. Ama kendinizi yormak istemiyorsanız Siteler düğün paketi ile ilgili araştırmalarda da bulunabilirsiniz.

6-      Renk ve Tasarımlar Evinizin Sahip Olacağı Konforu Belirler

Evinizde olmasını istediğiniz rahat, huzurlu ve mutlu bir ortamı eşyalarınızın doğru renk ve tasarım seçimleriyle yakından bir ilgisi bulunuyor. Düğün paketi ararken çok farklı renkler ve tasarımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer doğru kararı vermezseniz kendiniz için iyi bir sonuç olmuş olmaz.

7-      Şık ve Konforlu Düğün Paketleri ile Evinizi Kendi Zevkinize Göre Döşeyin

Düğün paketi seçimleri yapılırken bazı noktalara dikkat etmekte çok fayda var. Sahip olduğu estetik, sağlam, konforlu ve fonksiyonel özellikleri ile düğün paketlerini tercih etmek en önemli noktalardan biri. Düğün paketi seçimi yapılmadan daha önce kişilerin evlerinin sahip oldukları büyüklüğünü göz önüne alınması ise ürünlerin eve olan uyumu bakımından öne çıkıyor. Odaların büyüklüğüne ve sahip oldukları şekle uygun olarak seçilen mobilyalarla çok daha iyi bir şekilde kullanışlı ve ferah evlere sahip olmak mümkün.

8-      Yapmış Olduğunuz Tarz Seçimi

Her şey dahil olan düğün paketleri eşya bakımından belirli dekorasyon tarzlarına göre oluşturulmuş paketlerdir. Seçenekler incelenirken aynı zamanda çiftin ortak noktada buluştukları türe sahip ürünler değerlendirilmelidir. Firmamızda, her zevke uygun bir düğün paketi bulunabilir. Sade ve doğal tasarımlar tercih eden kirşlerden modern ve renkli tasarımlar tercih edenlere kadar çok sayıda çeşit bulunmaktadır. Dekorasyon bakımından kesin bir karara sahip olunduktan sonra ve çiftler arasında anlaşma sağlandıktan sonra ürün seçimi o zaman yapılmalıdır.

9-      Ürün Kalitesi

Full düğün paketleri hizmeti sektördeki hemen hemen her türdeki firmanın müşterilere sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Çok uygun şekilde bulunan fiyatlara düğün paketleri tercih edilebilir. Ekonomik bakımdan tasarruf etmek maksadıyla, kafalarda soru işareti bırakacak kadar ucuz ürünler tercihler arasında bulunmamalıdır. Bu gibi ürünler genellikle kalite bakımından yetersiz ürünlerdir. Firmamızdan, bütçenize en uygun ve oldukça kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Alacak olduğunuz düğün paketi, uzun yıllar boyunca evinizde kullanacağınız ürünler içerecektir. Bu sebeple, kalite konusundan feragat edilmemesi tercihiniz olmalıdır.

10-  Ev Boyutlarına Göre Seçim Yapmanın Önemi Çok Büyük

Yeni evlenecek olan çiftlerin mobilya veya düğün paketi seçiminde yaygın olarak yaptıkları birçok hatalardan biriside, yalnızca estetik görünüme dikkat çekilmesidir. Düğün paketi seçilirken göz önüne alınması gereken en önemli kriterlerden birisi ise evin sahip olduğu boyutlarıdır. Görünüşü çok fazla beğenilen bir mobilya takımı, eve konulduğu zaman beklenen ortamı sağlayamayabilir. Bu konuda, evin ebatları doğrudan rol almaktadır. Küçük bir eve sahip olan kişiler, daha ferah bir ortama sahip olmak için açık renkli mobilyaları tercih etmelidir. Mobilya boyutları da çok geniş ya da çok uzun bir yapıya sahip olmamalıdır. Geniş bir evde oturmak isteyip oturacak olan kişiler ise daha rahat bir şekilde, kendi estetik zevklerine uygun seçim yapabilir. Geniş bir evde çok küçük mobilyalarda güzel bir görünüm sağlamayacaktır. Bu sebeple, evin ebatlarına göre düğün paketleri seçimi oluşturulmalıdır. Bu listede yer alan etmenler sizin evliliğinizde ve sahip olmak istediğiniz türde bir yaşam için tercih etmeniz gereken en doğru kararları almanızı sağlayacaktır.

Evlilik aşamasında olan çiftlerimize bir tavsiyemiz var. En çok tercih edilen Marcello Düğün Paketi'mizin videosunu mutlaka izleyin.