Menu
Your Cart

Düğün Paketi

Düğün Paketi (Mobilyası)

Tatlı telaşların başladığı düğün hazırlıkları döneminde, ne alacağınız, nerden alacağınız düşüncesi saracaktır. Bu tercihlerin yapılmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu aşamada düğün paketi 2020, komple düğün paketi, full düğün paketi gibi birçok kampanya evlenecek çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu tür düğün paketleri tercihinde dayanıklılık, fiyat ve uyum dikkat edilecek en önemli unsurlardandır. Genelde bütün mobilya firmaları bu kampanyalardan yapmaktadır. Ancak güvenilirlik konusunda ve en çok tercih edilme konusunda Özbay Mobilya bir adım önde karşımıza çıkmaktadır.

Peki düğün paketi alırken neden Özbay Mobilya tercih edilmelidir?

1.Öncelikle Özbay Mobilya 30 yıldır geçmişi olan köklü bir firmadır. Ankara’nın 8 farklı bölgesinde mağazası bulunan ayrıca yurt dışında da şubeleri yer alan bir firma olması tercih sebeplerindendir.

2. Aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

3. İstenilen bütün modelleri, tercih edebileceğiniz herhangi bir renkte ya da istediğiniz renge en yakın renkte üretimini yaptırabileceğiniz nadir firmalardandır.

4. Ürünü seçme ve satma aşamasında olduğu gibi ödeme aşamasında da uygun ödeme koşulları, kesenize uygun kampanyaları tercih sebeplerinden biridir.

5. 30 yıldır ülkesi için hizmet veren ve memnuniyet ağlarını genişletmeye hala devam eden bir firma olması tercihlerinizi yönlendirmenize ışık tutacaktır.

6. Her tarza, her stile uygun modern mobilyaları ile geçmişe ışık tutarken, günümüze de ayak uyduran bir firmadır.

7. 9990TL'den başlayan düğün paketleri ile hem bütçenizi hem rahatınızı düşünen ender firmalardandır.

8.Dünyanın her yerine ücretsiz teslimat sağlayabilen bir firmadır.

Hayatınızın her döneminde, hayatınızı renklendirecek, sizi siz yapan tercihleriniz için Özbay Mobilya her zaman yanınızdadır. 


Paketi içeriğini incelemek için linki tıklayın!  https://www.ozbaymobilya.com/dejavu-dugun-paketi

DEJAVU DÜĞÜN PAKETİ DEJAVU DÜĞÜN PAKETİ
Yeni -17 %
DEJAVU KOLTUK TAKIMI3+3+1'den Oluşmaktadır.İskelet Malzemesi olarak fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.Ayak Malzemesi özel ahşap malzemedir.Kumaş olarak İthal kumaş kullanılmıştır.Kumaş silinebilir kumaştır.4 adet yan kırlent , 4 adet sırt minderi ve 2 adet bel kırlenti vardır. Kırlentlerde sil..
9.990,00 11.990,00
PLUS DÜĞÜN PAKETİ PLUS DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Plus Maxi Koltuk Takımı (3+3+1+1), Plus Yatak Odası Takımı, Plus Yemek Odası Takımı..
10.790,00
MARCELLO DÜĞÜN PAKETİ - LACİVERT MARCELLO DÜĞÜN PAKETİ - LACİVERT
Yeni
Yatak Odası Takımı: Başlık + Dolap + Şifonyer + Ayna + 2 Adet KomodinYemek Odası Takımı: Konsol + Ayna + Açılır Masa + 6 Sandalye + TV ÜnitesiKoltuk Takımı: 3Y+3Y+1 (Üçlü koltuklar yataklıdır)...
13.990,00
JEST DÜĞÜN PAKETİ JEST DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Ankara Siteler ‘de evlilik düğün mobilyaları arıyor iseniz, Özbay Mobilya her zevke ve bütçeye uygun ürünleriyle tam da size göre mobilyalar sunarak kesin memnuniyet sağlamayı amaç edinmiştir. Bakmadan geçemeyeceğiniz, baktığınızda da almadan gitmeyeceğiniz ürünler Özbay Mobilya da sizleri bekl..
19.990,00
HEDEF DÜĞÜN PAKETİ HEDEF DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Hedef Maxi Koltuk Takımı (3+3+1+1(, Hedef Yatak Odası Takımı, Hedef Yemek Odası Takımı..
20.490,00
GOLD DÜĞÜN PAKETİ GOLD DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Gold Maxi Koltuk Takımı (3+3+1+1), Gold Yatak Odası Takımı, Gold Yemek Odası Takımı..
20.490,00
PEGASUS DÜĞÜN PAKETİ PEGASUS DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Pegasus Koltuk Takımı, Pegasus Yatak Odası Takımı, Pegusus Yemek Odası Takımı..
20.990,00
PULSAR DÜĞÜN PAKETİ PULSAR DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Pulsar Koltuk Takımı, Pulsar Yatak Odası Takımı, Pulsar Yemek Odası Takımı..
32.290,00
BABİL DÜĞÜN PAKETİ BABİL DÜĞÜN PAKETİ
Yeni
Düğün Paketi İçeriği: Babil Maxi Koltuk Takımı (3+3+1+1), Babil Yatak Odası Takımı, Babil Yemek Odası Takımı..
33.990,00
Yatak Odası Takımı: Başlık + Dolap + Şifonyer + Ayna + 2 Adet KomodinYemek Odası Takımı: Konsol + Ayna + Açılır Masa + 6 Sandalye + TV ÜnitesiKoltuk Takımı: 3Y+3Y+1 (Üçlü koltuklar çift yataklıdır)...
13.990,00
Düğün Paketi İçeriği: Rosso Koltuk Takımı, Rosso Yatak Odası Takımı, Rosso Yemek Odası Takımı..
0,00
Düğün Paketi İçeriği: Nirvana Koltuk Takımı, Nirvana Yatak Odası Takımı, Nirvana Yemek Odası Takımı..
0,00
Düğün Paketi İçeriği: Neon Koltuk Takımı, Neon Yatak Odası Takımı, Neon Yemek Odası Takımı..
0,00
Düğün Paketi İçeriği: Favori Maxi Koltuk Takımı (3+3+1+1), Favori Yatak Odası Takımı, Favori Yemek Odası Takımı..
26.990,00
Düğün Paketi İçeriği: Zen Koltuk Takımı,Zen Yatak Odası Takımı, Zen Yemek Odası Takımı..
0,00
Yatak Odası Takımı: Karyola + Başlık + Dolap + Şifonyer + Ayna + 2 Adet KomodinYemek Odası Takımı: Konsol + Ayna + Açılır Masa + 6 Sandalye + TV ÜnitesiKoltuk Takımı: 3Y+3Y+1 (Üçlü koltuklar yataklıdır)...
13.990,00
Düğün Paketi İçeriği: Prestij Koltuk Takımı, Okyanus Yatak Odası Takımı, Okyanus Yemek Odası Takımı..
0,00
Düğün Paketi İçeriği: Likya Koltuk Takımı, Alaçatı Yatak Odası Takımı, Alaçatı Yemek Odası Takımı..
0,00
Düğün Paketi İçeriği: Star Lavita Koltuk Takımı, Royal Yatak Odası Takımı, Royal Yemek Odası Takımı..
0,00
Yatak Odası Takımı: Başlık + Dolap + Şifonyer + Ayna + 2 Adet KomodinYemek Odası Takımı: Konsol + Ayna + Açılır Masa + 6 Sandalye + TV ÜnitesiKoltuk Takımı: 3Y+3Y+1 (Üçlü koltuklar çift yataklıdır)...
13.990,00
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)

Düğün Paketi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Yeni bir hayata geçiş yapmaya hazırlandığımız düğün hazırlıkları döneminde, alışveriş ve mobilya seçimi heyecanlı ama bir o kadar da zor bir süreçtir. Bu süreçte iyi bir araştırma yapıp tarzınıza ve kullanımınıza uygun mobilyalar seçtiğiniz de uzun süreler sıkılmadan kullanım sağlayabilirsiniz. İşte düğün paketleri ile ilgili sık sorulan sorularınıza cevapları derledik ve beğeninize sunuyoruz…

Özbay Mobilya olarak sizin için kullanım kolaylığı sağlayacak hem uygun fiyata hem de tarzınızı yansıtacak ürünleri derleyip düğün paketleri olarak beğeninize sunuyoruz. Değişiklik yapmak istediğiniz bir ürün olduğunda koşullar dahilinde değişiklik gerçekleştirebiliyoruz. İsterseniz mağazalarımızı ziyaret ederek kendi düğün paketinizi kendinizde oluşturabilirsiniz.

Paket seçiminde ister kumaş ister renk sizin tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun olarak değiştirebiliyorsunuz. Ancak ürün kartelasından farklı kumaş ve renklerde fiyat farkları olabiliyor bununla ilgili de satış danışmanınız sizi bilgilendirmekte size uygun seçenekler hakkında aydınlatmaktadır.
Özbay Mobilya da tüm mobilyalarda teslimat, bizim belirlediğimiz değil sizin istediğiniz güne ayarlanarak sorunsuz teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca teslimat gününde sabahtan bilgilendirme mesajı ile kaçıncı sırada olduğunuz bilgisi verilir. Teslimattan yarım saat önce de tekrar bilgi verilerek ürünleriniz teslim edilir. 

Özbay Mobilya Türkiye’nin her yerine alanında uzman mobilya nakliye araçlarıyla kapı önüne kadar teslimat sunmaktadır. Ayrıca firmamız, Türkiye dışındaki tüm Avrupa ve belirli Ortadoğu ülkelerine de kapı önü teslimat yapmaktadır.

Düğün paketlerimiz; koltuk takımı (oturma odası), yemek odası ve yatak odasından oluşmaktadır. Kaliteli kumaşlar ve dayanıklı iskeletleri ile hazırlanmış düğün paketleri uzun süreler kullanıma uygun ve her keseye hitap edecek özelliklerde düzenlenmiştir. 

Ürün yelpazemizdeki bazı ürünler montajlı şekilde gelir.  Yatak odası, yemek odası gibi kurulumu zor olan ürün gruplarının uzman kişi/kişiler tarafından yapılması gerekir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun kurulum işlemleriniz Ankara içi ve merkez ilçelerine firmamız personeli tarafından, Ankara dışındaki satışlarımızda  mobilya alanında uzman ekip yönlendirilmesi işlemiyle gerçekleştirilir.

Özbay Mobilya’da alınan her mobilya gibi düğün paketleri içinde zengin ödeme koşulları hizmetinize sunulmaktadır. Nakit ödemede, ekstra indirim avantajı sunulur,

Kredi kartı ile vade farksız 12 taksit imkânı sunulur,

Elden taksit seçeneği ile tüm mağazalarımızda mağaza müdürlerimizle görüşerek elden ödeme şeklinden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank ile bankaya gitmeden mağazalarımızdan hemen al imkânı sunularak tüm alışverişlerinizde 18 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz genellikle 1 dakika içerisinde cevap verir.

WHATSAPP DESTEK