En Çok Satılan 5 Koltuk Takımı Modeli Hangisi?

Ev dekorasyonlarınızı farklı gösterecek, koltuk takımlarınızı ne kadar dikkatli seçerseniz evlerinizdeki şıklıkta ona göre farklılık gösterecektir. Koltuk takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi de seçeceğiniz mağazadır. Mağazanızın sizi doğru yönlendirmesiyle daha doğru kararlar seçeceksiniz. Mobilya alacaksınız ve ne alacağınız konusunda karar veremediniz. O zaman doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Koltuk takımlarında birbirinden indirimli fiyatlar ve kaliteli ürünler Özbay Mobilya da en güzel ve en kusursuz ürünleri sizlere sunuyor. 2020 yılında en çok tercih edilen 5 koltuk takımını sizlerle paylaşmak isteriz.

Marcello Koltuk Takımı:

Son zamanlarda kişilerin en çok tercih ettiği ürün grubu, koltuk takımlarının fonksiyonel olarak kullanıp kişilere kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Bu özellikler kişilerin dikkatini çeken ve merak edilen özellikler arasındadır. Bu özellikleri arıyorsanız size çok güzel bir koltuk takımı önerimiz var. Marcello Koltuk Takımı son zamanlarda kişilerin ilgi odağı olan bir üründür. Özbay mobilya olarak, Marcello Koltuk Takımı satışını yapmaktayız. Bu koltuk takımı 3+3+1’den oluşmaktadır. Koltuk takımlarının önemli bir parçası olan iskelet malzemesi, fırınlanmış Gürgen ağacından yapılmıştır. Kişilerin koltuk takımı seçimlerinde, özen gösterdiği diğer konu ise renk konusudur. Marcello Koltuk takımında da farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Fertlerin istendiği renk siparişinize uygun tasarlanacaktır. Marcello Koltuk Takımıyla evinize ayrı bir hava katacağına eminiz. Ürünün ilk 5’te olmasının sebebi, fonksiyonel olarak kullanılması diyebilriiz.

Pegasus Koltuk Takımı:

Konfor ve şıklığın buluştuğu bir ürün olan, Pegasus Maxi Koltuk Takımı evlerinize ayrı bir şıklık ve zerafet katacak bir üründür. Üründe kullanılan 1. sınıf kumaş ile tasarlanmış olan ürün, evinizin havasını ve atmosferini anında değiştirecek bir yapıya sahiptir.  Özellikle koltuğun alt kısımlarında boşluklar olması (yere çok yakın olmaması) kişiler için kolaylık sağlayacaktır. Özellikle temizlik zamanında büyük bir kolaylık olacaktır. Koltuk takımında ayrıca kullanılan art deco döküm ayaklar sayesinde evinize katacağınız ayrı bir şıklık da göz dolduracaktır. Koltuk takımını gösteren iskelet kısımlarıdır. Pegasus  Maxi Koltuk Takımı iskelet kısmında 1. Sınıf Gürgen ağacı kullanılmıştır. Bu da uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır.

Dublin Koltuk Takımı:

Son trend kumaş kombinleri ile tasarlanmış olan Dublin Koltuk Takımı özel el işçiliği ile üretilmiştir. Bu ürün kişilerin hayallerindeki tasarımı evlerine taşıdığını söyleyebiliriz. Ayrıca oturma yumuşaklığı kişileri rahat ettirecek şekildedir. Konfor ve sıklığı bir arada tutan bir ürün olan Dublin Koltuk Takımı fonksiyonel Kullanıma sahiptir. Takımın iki adet üçlüsünde makas sistemi açılarak uyurun makas sistemi açılarak yatak olma özelliğine sahiptir. Nubuk ve keten kumaştan tasarlanmış olan son trend bu ürün evlerinizdeki her konsepte uyum sağlayacaktır. Özellikle antrasit yüksek metal ve ahşap ayaklardan tasarlanmış kapitone desenleri bulunmaktadır. Bu da ürünün zarafetini ve şıklığını yansıtan en önemli noktadır diyebiliriz.

Babil Maxi Koltuk Takımı

Evlerinize şıklık katacak ve farklı kılacak bir ürün olan Babil Maxi Koltuk Takımında son trend kumaşlar kullanılmıştır. Bu ürünlerde özel kesim ahşap ayaklarla ev tasarımlarınızı tamamlamaya ortak olacaktır. Geleneksel koltuk tasarımı arayanlar ve şıklığı tercih edenler için bu ürün kaçınılmaz olacaktır. Koltuk takımının fonksiyonel olarak kullanılması ve kişilerin tercih sıralamasında ilk 5’e girer. Mimarlarımız tarafından satılan ve konseptlerinize uyum sağlayacak bu ürünü incelemenizi öneririz.

Ev konseptlerinize farklılık katan şeylerden birisi de koltuk takımlarıdır. Koltuk takımlarınız ne kadar şık olursa evinize o kadar güzel bir görünüm katacaktır.  Koltuk takımı seçimlerinizde doğru mağazayı bulmak önemli bir süreçtir. Özbay Mobilya olarak tarzınızı yansıtacak ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Yeni koltuk takımı modellerimizi incelemek ister misiniz? Hemen https://www.ozbaymobilya.com/koltuk-takimlari bağlantısını tıklayın.