En çok satılan koltuk takımı: Marcello Koltuk Takımı’nı Tanıyalım.

Ev konseptlerinize farklılık katan şeylerden birisi de koltuk takımlarıdır. Koltuk takımlarınız ne kadar şık olursa evinize o kadar güzel bir görünüm katacaktır.  Koltuk takımı seçimlerinizde doğru mağazayı bulmak önemli bir süreçtir.
Koltuk takımı alacaksınız. Ama bir türlü ne alacağınıza karar veremediniz. O zaman doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Koltuk takımlarında birbirinden indirimli fiyatlar ve kaliteli ürünler ile Özbay Mobilya en güzel ve en kusursuz ürünlerini sizlere sunuyor. Koltuk takımlarında en dikkat çeken modellerden birisi de Marcello Koltuk Takımıdır. Bu takımlar kişilerin tüm isteklerini bir arada tutan modeller arasındadır.

Öncelikli olarak koltuk takımı denince aklımıza ne gelir?

 • İlk olarak kalabalık yaşayan fertler için özellikle fazla kişilerin oturabileceği koltukları tercih ederler.
 • Kişilerin dikkat ettiği diğer bir husus ise renk seçeneğinin alternatifli olmasıdır.
 • Ürünlerin kolay temizlenebilmesi de ilk seçenekler arasındadır diyebiliriz.
 • İskelet sisteminin sağlam olması ve fiyatının uygun olması kişileri oldukça etkileyen özellikler arasındadır.
 • Ayrıca koltuk takımının fonksiyonel olarak kullanılması (hem yatak hem baza olarak) kullanıp kişilere kullanım kolaylığı sağlaması en çok dikkat çeken ve merak edilen özellikler arasındadır.
 • Kolay temizlenebilir olması önemli bir detaydır.

Bu özellikleri arıyorsanız size çok güzel bir koltuk takımı önerimiz var. Marcello Koltuk Takımı son zamanlarda kişilerin ilgi odağı olan bir üründür. Özbay mobilya olarak, Marcello Koltuk Takımı satışını yapmaktayız. Bu koltuk takımı 3+3+1’den (istenirse 3+3+1+1 olarak ta satışı yapılmaktadır) oluşmaktadır. Koltuk takımlarının önemli bir parçası olan iskelet malzemesi, fırınlanmış Gürgen ağacından yapılmıştır. Kişilerin koltuk takımı seçimlerinde, özen gösterdiği diğer konu ise renk konusudur. Marcello Koltuk takımında da farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Marcello koltuk takımı krem bordo, Marcello koltuk takımı krem yeşil, Marcello koltuk takımı krem, lacivert renkleri bulunmaktadır. Bu renklerin haricinde istediğiniz renk varsa, mağazamıza ileterek istenilen renk siparişinize uygun tasarlanacaktır.

Özellikle kumaşları silinebilir bir kumaşa sahiptir. Böylelikle temizlik esnasında rahatsız edici bir durumu yoktur. Marcello koltuk takımında ayak malzemesi özel döküm poliüretan malzemeden üretilmiştir. Koltuklarda diğer bir önemli olan şey Sünger kalitesidir. Bu ürünlerde, Sünger olarak 36 dansite HR gri sünger kullanılmıştır.

  Kişiler koltuk takımı seçerken dikkat ettiği konulardan birisi de fonksiyonel olmasıdır. Fonksiyonel demek; ürünün çok yönlü olarak kullanılması diyebiliriz. Eğer alacağınız ürün hem sandıklı hem yataklı ise bu ürün fonksiyonel bir üründür. Sizde fonksiyonel ve şık bir ürün arayışı içindeyseniz Marcello Koltuk Takımı hem yataklı hem bazalı bir üründür. Bahsetmiş olduğumuz bu özellik kişilerin ev yaşamında oldukça fayda sağlayacaktır. Hem koltuk takımı hem yatak hem de altını sandık olarak kullanabileceğiniz bu eşsiz ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.  Marcelo Koltuk Takımları şu anda 6590TL (Kargo Ücretsizdir).

  Ürünü incelemek veya satın almak isterseniz hemen linki tıklayın. https://www.ozbaymobilya.com/marcello-koltuk-takimi-krem-lacivert

  Ayrıca, dijital dünyaya da uzanan mağazamız ile internet üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Mağazamıza gelmeden de ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan canlı destek müşteri temsilcisi hattından veya WhatsApp online hattımızdan bizimle irtibata geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Web sitemizden yaptığınız 5000 TL üzeri (kampanyalı ürünler hariç) alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ayrıca aldığınız ürünler 2 yıl Özbay Mobilya garantili olup bu süreç içerisinde müşterilerimizle daima iletişim içinde olacağımızdan emin olabilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı alışverişler dileriz.

  Koltuk Takımına ilişkin ayrıntılı resimler aşağıda sunulmuştur. Farklı renk çeşitleri için hemen burayı tıklayınız.

  Marcello Koltuk Takımı 6590TLMarcello koltuk takımı 3+3+1en çok satılan koltuk takımı: Marcello koltuk takımı 6590TL