Ankara Siteler'de Uygun Mobilyalar

Ankara Sitelerde mobilya markası denildiğinde akla ilk önce Özbay Mobilya markası gelmektedir. Kış ayından çıkarken, çoğumuz kendimizi mükemmel bir buluşma alanı olan odalarımızı güzelleştirmek için uğraşırız. Bu yazıda, evdeki farklı odaları keşfediyoruz ve odalarımızı konforlu hale getiren temel tasarım öğeleri olan mobilyaları öneriyoruz.

Oturma odasında fonksiyonel koltuk takımları, fonksiyonel köşe koltukları kullanmayı seviyoruz . Ailemizle birlikte ayrıca misafirlerin odanın içinde serbestçe hareket etmelerini sağlamak ülkemiz insanının oturma odalarına verdiği değeri gözler önüne koymaktadır.

Cömertçe ölçeklendirilmiş bir yemek masasını kullanmak, konukların dinlenmeleri ve konukların en sevdiği aksesuarları sergilemeleri için ortak bir alanı ifade eder. Özellikle kalabalık misafirler için tasarlanmış uzayan, genişleyen masalara düşkünüz.

Harika bir yemek odası genellikle hem şık hem de işlevsel olan dengeli bir tasarımın sonucudur.

Ülkemiz insanının mobilya seçiminde hem kendi rahatlığı, hem de gelen misafirlerin rahatlığı göz önünde bulundurulur. Genellikle en tarz mobilya seçenekleri seçilir. Misafirler genellikle ön plandadır. Çoğu insanımız mobilya seçiminde modern mobilya tarzı seçmektedir. Avangard mobilyaları daha çok ağır konsepti seven müşteriler tercih etmektedir.

Merkezi Ankara Siteler’de olan Özbay Mobilya’da zengin mobilya çeşitleri müşterilerine kolay ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Mobilya ürünlerinin tamamında geniş renk yelpazesi sunulmaktadır. Özbay Mobilya firması 30 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya satışı ve ayrıca satış sonrasında müşterilerinin soru/sorunlarına öncelik vermek firmanın öncelikleri arasındadır.

Sitelerde mobilya markası denildiğinde akla ilk önce Özbay Mobilya markası gelmektedir.

Ankara'nın 8 farklı noktasında mağazalarımız bulunmaktadır. Mağalarımız iletişim adreslerine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

İç mimarlarımızın tasarladığı düğün paketlerimizi incelemek için burayı tıklayınız.

2490TL den başlayan koltuk takımlarımızı incelemek için burayı tıklayınız.