MENU
Sepetiniz

Bebek Odası Takımları

Tek başımıza başladığımız hayat serüvenimize zamanla yeni hayatlar katarak devam ederiz… Yolumuz oldukça uzundur ve bu uzun yolda yoldaşlarımız yani ailemiz bize destek olarak hep var olacaktır. Özellikle bir aile olma kararı verdiğimizde yeni bir ev, yeni eşyalar bizim için güzel heyecanlar oluşturacaktır. Hayatımızın belki dönüm noktası olan bebeğimizin olacağı haberinden sonra evimizde bebek odaları heyecanı başlar…

Bebek odaları seçimi oldukça dikkat gerektiren bir konudur. Çünkü bebeğin sağlık koşullarını düşünerek, konforlu ve yeterli ölçülerde mobilyalar tercih etmek gerekir. Bebek odalarında tercih edilecek mobilyalarda öncelikle bebeğin ilk doğduğunda sürekli vakit geçireceği karyola seçimi oldukça önemlidir. Bebek karyolasının süslü olmasından ziyade ergonomik özelliklere uygunluğuna dikkat edilmelidir.  Karyolanın parmaklıkları varsa bebeğin kafasının geçemeyeceği kadar dar olmalıdır. Bebeğin yatağı yaşı ilerledikçe, indirilebilir yaşına göre ayarlanabilir özellikte olmalıdır. Boğulma riskine karşın bebeğin yatağı çok yumuşak olmamalıdır. Yatak kumaşı yanmaya karşı dayanıklı olmalıdır.

Bebek odalarında pastel renkler tercih edilmelidir. Mavi, yeşil, bej gibi renkler doğadan renkler olduğu için rahatlatıcı etki yaratmaktadır. Bembeyaz bir bebek odası fazla aydınlık olacağından bebeğin uyku problemi yaşamasını sağlayabilir. Koyu renkler de odayı küçük ve basık gösterecektir.

Bebek odaları dolap seçiminde; odayı tamamen kaplayan bir dolap seçimi kesinlikle yanlış olacaktır. Dolap rengi de aynı şekilde açık ve doğadan renkler ve desenler şeklinde seçilirse daha rahat ve stressiz bir ortam sağlanmış olunur.

Özbay Mobilya aradığınız bütün özellikleri bulabileceğiniz yeni ürünleri ve geniş yelpazesi ile hizmete devam etmektedir.

Hayatımızı güzelleştiren bebeklerimiz için evimizi güzelleştiren bebek odası takımları Özbay Mobilya ile beğeninize sunulmaktadır. Bebeklerimizin güvenli ve rahat bir odada büyümesi için tüm teknolojik imkânlarını kullanan Özbay Mobilya, uygun ödeme koşulları ile büyüyen ailelere de desteklerini sunmaktadır. 

Soft Bebek Odası Takımı ( 75-160 cm Beşikli)
Yeni -28 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet iki kapılı dolap, 1 adet şifonyer ve aynası, 1 adet uzayabilen beşik’den oluşmaktadır. Yatak ve nevresim takımı fiyata dahil değildir. Mobilya Malzemesi Ürünümüz..
4.470 6.250
Dove Bebek Odası Takımı
-10 %
 Ürün Bilgisi:  Ürün Ölçüleri ÜRÜN ADI GENİŞLİK (cm) YÜKSEKLİK (cm) DERİNLİK (cm) PARÇA FİYATI Büyüyen Karyola       1590TL İki Kapaklı Dolap       1630TL Şifonyer &nb..
4.580 5.090
Urla Bebek Odası Takımı ( 75-160 cm Beşikli)
Yeni -27 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Ürün İçeriği 1 adet üç kapılı dolap, 1 adet şifonyer ve aynası, 1 adet uzayabilen beşik’den oluşmaktadır. Yatak ve nevresim takımı fiyata dahil değildir. Mobilya Malzemesi Ürünümüz ..
5.130 6.990
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi