Evimizin odaları arasında bulunan en özel yer yatak odalarıdır. Yatak odaları önemli olduğu kadar, yatak odalarının içerisine konulacak mobilya ve eşyalarda büyük önem arz etmektedir.

Bunun için özellikle dekor ve renk uyumuna fazlasıyla dikkat edilmesi gerekmektedir. İyi uyku uyumanın sonunda insanlar genel olarak kendilerini iyi hisseder ve günleri güzel geçer. Yalnız iyi bir uyku uyumanın yolu yalnızca iyi bir yataktan geçmez, bunun yanı sıra yatak odası da iyi uyku uyumak için gerekli bir ölçüttür.

Yatak odası uyumamız için çok büyük önem arz ettiği için yatak odasında daha çok sakinleştirici ve hafif renk seçimleri yapılmalıdır. Bunun için Ankara siteler yatak odası takımları modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Ankara siteler yatak odası takım modelleri şunlardır:

  • Zen yatak odası beyaz
  • Pena yatak odası
  • Duru yatak odası
  • Piramit yatak odası

Gibi çok sayıda size en uyun fiyatlara sahip ve modern yatak odası takımları modelleri bulunmaktadır. Kendinize ait zevk ve tercihlerinize göre yatak odası takımı bulmanız çok sayıda yatak odası takımları arasında oldukça kolaydır.

Zen Yatak Odası Beyaz

Zen yatak odası modelinde 1 adet gardırop, 2 adet komodin, 1 adet karyola başlığı, 1 adet şifonyer, şifonyer aynası ile birlikte bulunan paketten oluşmaktadır. Yatak odası takımı boyası 1. sınıf kalite ile üretilmiş olan Lake boyadan oluşmaktadır. Komodin ve diğer eşyaların içerisinde gold detaylar bulunmaktadır.

Zen yatak odası takımında yatak, gardırop ve komodin ayaklarında da aynı şekilde gold detaylara yer verilmiştir. Yatak boyutu 160 x 200 santimetredir. Karyola içerisinde kendinden bir baza bulunmaktadır. Özel kesim ve detaylar ile model trend bir hava taşımaktadır. Çekmecelerinde ise yavaşlatma rayı kullanılmıştır. Gardırop, sürgülü yatak odası takımları kategorisinde yer alan biçimde yapılmış sürgülü kapaklardan oluşan yapıya sahiptir.

Mobilyaların tamamını nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Eşyaları direkt güneş ışıklarına karşı koruyun. Zen yatak odası takımı montaj yapılmış halde adrese teslim edilmektedir.

Pena Yatak Odası

Pena yatak odası takımının içerisinde bulunan mobilyalar sırasıyla şu şekildedir; 1 adet baza başlığı, bir adet yatak, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer ve şifonyer aynası ile birliktedir. Pena yatak odası takımının malzemesi 1. sınıf kaliteye sahip olan özel kaplama şeklinde üretilmiştir. Şifonyer ve komodin de özel işçilik olan ahşap desenler ve modeller mevcuttur.

Mobilyaların ayakları ve tutma kulpları ise yine aynı şekilde 1. sınıf ahşap malzeme ile kaplanmıştır. Baza başlığı ise ithal kumaş ile kaplıdır. Yatak ölçüsü 160 x 200 cm şeklindedir. Karyola da kendinden baza bulunur. Çekmece ve dolap kapaklarında yavaşlatılmış ray sistemi kullanılarak, zarar görmeleri engellenmiştir. Mobilyanızı kuru veya çok fazla ıslak olmayan bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Zorunda olmadıkça mobilyaya sıcak su gelmemesine dikkat edin. Pena yatak odası takımı içerisinde bulunan tüm parçaları montajlı bir biçimde teslim edilir.

Duru Yatak Odası

Duru yatak odası modelinde, 1 adet gardırop, 1 adet şifonyer ve şifonyer aynası, 2 adet komodin ve 1 adet de karyola bulunur. Mobilyanın kasa kısımları 1. sınıf malzeme ile yapılmıştır. Kapaklar üzerinde ise herhangi bir nedenden dolayı atmaması için Lake boya kullanımı tercih edilmiştir. Duru yatak odası paneli, gardırop ve komodinlerin ayakları ve bazı detayları ahşap malzeme kullanılarak şık bir görünüm kazandırılmıştır.

Karyolanın hemen ön kısmında baza bulunur. Çekmece ve gardırop kapakları özel sistem olan yavaşlatıcı raylı sistem ile yapılmıştır. Bunun nedeni ise herhangi bir çarpmaya karşı hem dolabı hem de kapağı korumak amaçlanmaktadır. Gardırop modelinde 6 adet menteşeli kapı bulunur. Eşyalarınızı nemli bir bezle silebilirsiniz. Bu şekilde temizlemesi de çok kolaydır. Duru yatak odası takımları ucuz yatak odası takımları olarak uygun fiyata satılmaktadır.

Piramit Yatak Odası

Piramit yatak odasında bulunan mobilyalar; 2 tane komodin, 1 tane şifonyer ve şifonyer aynası, 1 adet karyola, 1 adet gardırop mevcuttur.

Mobilyalar üzerinde bulunan kapak ve başlık kısımları 1.sınıf parlak renge sahip Lake boya ile boyanmıştır. Komodin ve şifonyer üzerinde gold renge sahip metal detaylara ve modellere yer verilmiştir. Çekmecelerde özel raylı sistem mevcuttur.

Ankara siteler yatak odası takımı fiyatları arasında en uygun fiyata sahip yatak odası takım fiyatlarını sunmaktadır.