Ankara Siteler'de Uygun Mobilyalar

Ankara Siteler'de mobilya markası denildiğinde akla ilk önce Özbay Mobilya markası gelmektedir. Ankara'nın 8 farklı noktasında ve Fas'ta 1 mağaza, Irak'ta da 1 mağaza olmak üzere toplam 10 mağazamız bulunmaktadır. Mağazlarımız iletişim adreslerine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Kış ayından çıkarken, çoğumuz kendimizi mükemmel bir buluşma alanı olan odalarımızı güzelleştirmek için uğraşırız. Bu yazıda, evdeki farklı odaları keşfediyoruz ve odalarımızı konforlu hale getiren temel tasarım öğeleri olan mobilyaları öneriyoruz.
 
Oturma odasında fonksiyonel koltuk takımları, fonksiyonel köşe koltukları kullanmayı seviyoruz . Ailemizle birlikte ayrıca misafirlerin odanın içinde serbestçe hareket etmelerini sağlamak ülkemiz insanının oturma odalarına verdiği değeri gözler önüne koymaktadır.
 
Cömertçe ölçeklendirilmiş bir yemek masasını kullanmak, konukların dinlenmeleri ve konukların en sevdiği aksesuarları sergilemeleri için ortak bir alanı ifade eder. Özellikle kalabalık misafirler için tasarlanmış uzayan, genişleyen masalara düşkünüz.
 
Harika bir yemek odası genellikle hem şık hem de işlevsel olan dengeli bir tasarımın sonucudur.
 
Ülkemiz insanının mobilya seçiminde hem kendi rahatlığı, hem de gelen misafirlerin rahatlığı göz önünde bulundurulur. Genellikle en tarz mobilya seçenekleri seçilir. Misafirler genellikle ön plandadır. Çoğu insanımız mobilya seçiminde modern mobilya tarzı seçmektedir. Avangard mobilyaları daha çok ağır konsepti seven müşteriler tercih etmektedir.
 
Merkezi Ankara Siteler’de olan Özbay Mobilya’da zengin mobilya çeşitleri müşterilerine kolay ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Mobilya ürünlerinin tamamında geniş renk yelpazesi sunulmaktadır. Özbay Mobilya firması 30 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya satışı ve ayrıca satış sonrasında müşterilerinin soru/sorunlarına öncelik vermek firmanın öncelikleri arasındadır.
 

Ankara Siteler’den Mobilya Almak için 2 Neden?

Siteler mobilya, 1950’li yıllarda 172 hektar arazi üzerinde oluşuma başlamış, yüzlerce firmadan oluşan bir yapıyla 1960 yılında binlerce kişiye iş gücü sağlayarak kurulmuştur.

Neden Siteler mobilyası satın almalısınız? Siteler mobilyası müşterilerine ne gibi avantajlar sunmaktadır?

 

Siteler Mobilyanın Sunduğu Avantajlar

Siteler mobilyası, firmaların çokluğu, ürün çeşitliği, işçilikteki kalite olarak Ankara ve diğer illerdeki mobilya ihtiyacı olan kişilerin tercihi konumundadır. Bu durumda sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajların payı oldukça büyüktür. İşte Siteler Ankara mobilyası tercih etmenin iki önemli avantajı…

1- Kalite, Dayanıklılık ve Ürün Çeşitliliği

Siteler mobilyası, mobilyanın her türünde fazla çeşitliliğe sahiptir. Klasik mobilya çeşidi olsun, modern mobilya çeşidi olsun Siteler’e ürün almaya gelen bir müşteri kendi zevkine ve bütçesine uygun bir mobilyayı mutlaka bulur. Bir mobilyanın kaliteli olması ve dayanıklılık süresinin uzun olması O mobilyanın illa pahalı olması demek değildir. Sitelerdeki birçok mağazayı gezerek hem kaliteli hem de dayanıklı mobilya ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

2- Kaliteyi Uygun Fiyata Alma İmkânı

Siteler Ankara mobilyalarının en önemli avantajlarından birisi de uygun fiyatlı olmalarıdır. Uygun fiyatlı olmasının sebebi ürün yelpazesinin ve firmaların çok olmasından kaynaklanmaktadır. Ülkemizde mobilya sektöründe pek çok marka yer almaktadır. Ancak Siteler mobilyaları, araya herhangi bir aracı koymadan üretimden direkt olarak müşteriye sunulmaktadır. Üstelik Siteler mobilyalarından oluşan düğün paketleri çok daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Özbay Mobilya’nın iç mimarlarına tasarlattığı 9990TL’den başlayan düğün paketlerini inceleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Siteler mobilyalarını internet (online) üzerinden Türkiye’nin hemen her yanından incelemek ve sipariş etmek mümkündür. Eğer siz de kaliteye uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız internetten Özbay Mobilya sitesini ziyaret ederek mobilya alma seçeneğini değerlendirebilir, Siteler mobilyaları arasından hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olanı satın alarak evlerinizde şıklığı yakalayabilirsiniz. Ucuz olmasının yanı sıra kalitesinden de ödün vermeyen ucuz koltuk takımı arayan müşterilerimize fiyatı 2590TL olan yatak olabilen  Capri Koltuk Takımı'nı incelemesini öneririz. 

Koltuk takımı alırken dikkat edilmesi gereken 10 ipucu için, Hemen https://www.ozbaymobilya.com/koltuk-takimi-alirken-dikkat-edilmesi-gereken-10-sey bağlantımızı tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.