MENU
Sepetiniz

2'li Koltuk

Evlerde ve ofislerde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olan ikili koltukları, uygun fiyat ve kusursuz kaliteyle Özbay Mobilya’da kolaylıkla bulabilirsiniz.
İkili koltuk modelleri kişilerin kolay kullanımı için oldukça rahatlık sağlamaktadır. Gerek ofis, gerek ev yaşamında kişiler bu ürünü sıklıkla tercih etmektedirler. Kişilerin bunu tercih etmesinin sebebi evlerinde ve ofislerinde çok fazla yer kaplamadığıdır. Kişiler istedikleri ürünleri dilediği tasarım şeklinde ürünleri dizayn ettirebilirler. Böylelikle bireyler kolaylıkla istedikleri ürünlere kolaylıkla ulaşabilirler.

2’li Koltukta önemli olan detaylar

Ürünün iskelet kısmı önemlidir. Bu yüzden 2’li koltuk alırken ürünün iskelet sistemine dikkat edilmelidir.
Ürünün yatak olma özelliğine sahip olması önemli detaydır.
2’li koltuk sisteminin bazalı olması yer kaplamaması açısından önemlidir.
Koltuğun oturum yumuşaklığı orta ser yumuşaklıkta olması gerekir.
Kumaşın silinebilir tarzda olması önemli bir detaydır.
Koltuğun modeli ve koltuğun boyutu eve uyum saplamalıdır.
Seçtiğiniz ürün her alana uyum sağlamalıdır. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce ön araştırma yapmalısınız.

2’li koltuk fiyatları

Koltuk takımı modellerine göre 2’li koltuk fiyatları tek tek satışı olacağından dolayı genellikle biraz daha pahalıdır. Ofis ortamında da sıklıkla kullanılan bu ürünler kişiler için kolaylık olduğunu söyleyebiliriz. Ofis ortamında da sıklıkla kullanılan 2’li koltuk, odada ayrı bir hava katarken aynı zamanda daha rahat bir oturma sağlanır. Özbay Mobilya mağazasına isterseniz online olarak da ulaşarak mağazamızı gezebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir ve kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

New Plus 2'li Koltuk
-50 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği 1 adet ikili koltuk İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş Özelliği İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. ..
1.490 2.990
Lego 2'li Koltuk
-33 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Özellik Açıklama Takım içeriği 1 adet ikili koltuk. İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Kumaş Özelliği İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. ..
2.675 3.990
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Ayrıntılı Bilgi